Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem jövök ki a fiúkkal?

Miért nem jövök ki a fiúkkal?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok. Félénk, visszahúzódó vagyok fiúk társaságában. Nem merem önmagamat adni. Lányoknak olyan szinten meg tudok nyílni, hogy az már túl sok néha. Kollégiumban, ottalvós táborokban elég sz@r így. Miért van ez? Már óvodában is lányokkal játszottam. A fiúk mindig is kiközösítettek, hisz nem olyan voltam mint ők. Lehet túl komplikálom, de érdekelne, hogy ti mit gondoltok.

2021. jún. 16. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig az ellenkező nemmel barátkoztam, a saját nememmel nem találtam meg a közös hangot gyerekként. Most már azért könnyebb egy fokkal.
2021. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy kis hópihe vagy és a tesztoszteron gondolatától is összemindenezed magad
2021. jún. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Örülök, hogy más is van így.

2. Nem erről van szó.

2021. jún. 17. 08:03
 4/5 anonim válasza:
66%

Nyugi én is kb ugyan így vagyok.

Van kb 2 barátom, ők normálisak. Csak ne barátkozz a hülye gyerekekkel ennyi.

Érettebb vagy a korodnál és kész.

Biztos vagyok benne hogy találsz majd egy barátot aki fiú és normális / hozzád hasonló :))

19 F

2021. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekem is volt/vannak fiú barátaim, csak a lányokkal még is más. :))
2021. jún. 17. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!