Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nárcisztikus lehet? Hogyan...

Nárcisztikus lehet? Hogyan zárhatnám ki az életemből?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismerkedtem valakivel. Az elején minden nagyon szép volt, figyelmes volt, kedves, odaadó. Aztán jött a hirtelen fordulat, teljesen más ember lett, mindenen felkapja a vizet, mindenért hibáztat, ha már elsírom magam az a válasz, hogy ezt azonnal fejezzem be, ez hiszti, undorító és gyűlöl ilyenkor. Tényleg fájdalmat okoz, de nem veszi észre. Piti dolgokért is azzal "fenyeget", hogy végleg lezárja, töröl az életéből. Mégsem teszi soha. Néha hetekig nem beszélünk, mondván Ő éli az életét. Aztán viszzajön, pár hétig megint minden csodás, imád, szeret, hiányzom stb..és aztán egyik nap ismét okol mindenért. Úgy vettem észre, hogy akkor, amikor már viszonylag biztos számára, hogy visszakapott. Ha elmondom a véleményem teljesen kiborul, elhord mindennek, mert nem egyezik az Ő véleményével. Már letiltottam mindenhonnan korábban, akkor eljött hozzám. Mit tegyek? Amint látja, hogy én elsétálnék már rögtön megjelenik és próbál viszzaédesgetni. Sajnos most jöttem csak rá, hogy talán személyiség zavaros lehet? Nem vagyok én se hibátlan, de minden egyes szavamnál a bolhából elefántot kell csinálni?

2021. jún. 16. 23:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#9 nagyon szépen köszönöm ezt a részletes leírást. Elképesztő, mégis sajnos igaz. Nagyon sok tulajdonságot benne is felfedeztem.


#10 nagyon sajnálom, hogy Neked is át kellett élned.

Sajnos most már sokadjára újra próbálkozik nálam is. Hihetetlen, hogy még mindig össze tud törni.

2021. jún. 24. 23:49
 12/12 anonim válasza:

9-es vagyok!

Erőt és kitartást kívánok Neked! A 10-es válaszoló szavaival teljes mértékben azonosulni tudok! Nekem is 1,5 évem ment rá egy ilyen emberre. Nagyon fiatal vagyok, közel 20 éves. 17 éves kislány voltam, amikor megismertem őt. Egy életre átformálta a férfiakról alkotott képemet!

2021. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!