Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bírjátok a hőséget?

Hogy bírjátok a hőséget?

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 21:24
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/360 A kérdező kommentje:
Jövőhétre harmadfokú hőségriadót írnak. Kezdődik... :(
2022. jún. 24. 21:47
 182/360 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos igen. Ma fel is hívott egy barátom, hogy mivel "jön a jó idő", menjünk be a városba jövő héten. Bármennyire is utálok visszautasítani egy meghívást, megmondtam neki, hogy számomra ennél rosszabb idő nem létezik, még hóviharban is szívesebben sétálgatok, mint ilyenkor. Nagyon nehéz megértenem, hogyan vágyhat valaki erre az őrjítő, elviselhetetlen hőségre, pedig sokan örömködnek, még az olyanok is, akik nem strandra készülnek. Még 69 nap szeptemberig. Én számolni fogom a napokat.
2022. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/360 A kérdező kommentje:

Átérzem. A kellemes meleg jó lenne, de ezt már nem szeretem.

Haha ezt most mosolygom, hogy megírtad mennyi nap van szeptemberig. :))

Ma szabin voltam. Párommal kirándultunk. Reggel még jó volt, de délután már égetett a nap. Szerencse, hogy egy kis szél fújt. Holnap is 32 fok lesz.

Kitartást mindenkinek. Írjatok majd hogy bírjátok. Szerintem nálam majd indul a "rinyálás"...

Éjszakára nyitva hagyom az ablakot. Most 23 fok van itt kint.

2022. jún. 24. 22:36
 184/360 anonim ***** válasza:
32%

Nos, akkor csak bejön amit a 180-as válaszomban linkeltem. Igaz, ott 40 fokokat vetített akkor előre még Észak-Magyarországra is több napra, ezzel szemben "csak" 37-38 lesz napokon át felénk. A keleti országrészben élőket rettenetesen sajnálom, ott, ha marad ez a helyzet jövő szombaton befigyelhet 40 fölé is. Egyelőre úgy tűnik az a nap lesz a legdurvább. Rémes! :(

Tényleg, ki merrefelé él? Elég csak annyi is, hogy pl. kelet, nyugat, stb. :)


Mondok egyébként egy hülyeséget. Évek óta figyelem, hogy mindig akkortájt érkezik nyáron (is) a komolyabb hidegfront az ilyen 35+-os trutyi után, amikor nekem fodrászhoz kell mennem. Mindig mondom neki, hogy én hozom a hideget. :D Na, most júli 4-re van időpontom, szóval remélem a több éves hagyomány nem szakad meg. :D

2022. jún. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/360 anonim ***** válasza:
32%
182-es vagyok. Én Fejér megyében élek. Szerencsére itt még viszonylag gyakrabban esik, de nagyon sajnálom azokat, akik az ország keleti felén laknak, ott már kész sivatag van pár helyen. El sem tudom képzelni, milyen lehet klíma nélkül ott kibírni a nyarat. Bár lehet, hogy én vagyok a nyavalygós, de nekem kb. 27 fokig kellemes a hőmérséklet, afölött már szenvedek, főleg, ha erős napsütés is társul hozzá. (Még 68 nap szeptemberig :D)
2022. jún. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/360 A kérdező kommentje:

Én teljesen Kelet-Magyarország. Nyíregyháza. Úgyhogy "várom" a 40 fokot.. :D

Jól mondjátok.. Itt eső nagyon régen volt. A növények szó szerint szenvednek, hiába locsolunk. Óriási a szárazság.


#184: Várom a július 4-et. Kérlek hozz nekünk enyhülést. :D Ne törd meg a hagyományt!


#185: Azt a 68 napot már simán kihúzzuk.. :D

2022. jún. 25. 09:55
 187/360 anonim ***** válasza:
32%
Na, most kicsit felmérgeltem magam egy weboldalon talált "közvéleménykutatás" kérdésén. :D Kérdés: "Hogy viseled a kánikulát?" Az egyik válaszlehetőség ez volt: "Jól, imádom, ha jó idő van!" Mondja meg nekem valaki, miért hívják a kánikulát jó időnek? Miért terjedt el a köztudatban, hogy a hőség egyenlő a jó idővel? Egyébként kicsit többen szavaztak arra, hogy ki nem állhatják, mint ahányan arra, hogy imádják. Bocsi a kifakadásért :D
2022. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/360 anonim ***** válasza:
32%
187 Egyszerű manipuláció, semmi több, nem kell vele foglalkozni. Egyesek szerint a jó idő a perzselő napfénnyel párosul, és a jó kedvvel, a borús idő pedig a depresszióval, és a savanyú emberekkel. Ez is mennyire béna megállapítás, nem? Speciel nekem a kedvem nem attól függ, hogy épp milyen idő van, és eszemben sincs depressziósnak lenni ha borult az idő, sőt.... Valami olyan hőségimádó észlény írhatta ki a közvéleménykutatást, mint itt ennél a kérdésnél az a nyomi, aki ahelyett hogy eltakarodna innen, folyamatosan lehúzgálja a válaszokat. :D
2022. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/360 A kérdező kommentje:
Az a baj most már 4 ember húzza le a válaszokat. a 80%-os barom mèg mindig itt élvezkedik és a hàrom 75%-os társa. Vagy lehet mind ő az. Milyen élettelen nyomorék lehet az ilyen. Leskelődik éjjel nappal egy kérdés alatt, amit elvileg utál és egyből ugrik az új kommentekre. Gondolom a sötét szobájában él 40 évesen munka nélkül és valami elmebeteg. Tipikus.
2022. jún. 25. 16:22
 190/360 anonim ***** válasza:
23%

189 Ó, nem baj ez, talán ez az egyetlen elfoglaltsága. Sajnálni tudom szerencsétleneket (vagy vegyük el a többes számot, ha több fiókos az illető). Valószínű azért mínuszol, mert ő szereti a hőséget. Nincs is ezzel baj, ha szereti, hát élvezze ki. Csak akkor meg azt nem értem, hogy miért a telefont nyomkodja/ják ilyenkor? Hát meleg van, ideje kimenni a házból, és mindenfélét csinálni odakint a "jó" melegben.

Én, ha lehűl az idő, azt sem tudom mihez fogjak a "szobafogság" után. Ő(k) meg....

Itt most pl épp befigyel egy száraz zivatar. Már húzok is kifelé játszani a kutyával, aztán gyomlálni.

2022. jún. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!