Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bírjátok a hőséget?

Hogy bírjátok a hőséget?

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 21:24
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/360 anonim ***** válasza:
23%
#190, lehúzta/lehúzták az én válaszomat is (173-as), pedig én azt írtam, hogy bírom és szeretem a meleget. Úgyhogy csak egyszerűen zakkant. Sok ilyen van :D
2022. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/360 A kérdező kommentje:

#190: Juj,csak nehogy jég legyen! Kellemes időtöltést!


#191: Akkor valószínűleg igazad lehet. Egyébként azt is le lehet írni ide, ha valaki szereti a meleget, mert az a kérdés, hogy hogy bírjàtok a hőséget? Erre nincs jó vagy rossz válasz. Legalábbis szerintem... Én mindenkinek nyomom a zöldet egyből.

2022. jún. 25. 20:23
 193/360 A kérdező kommentje:
Juhuu esik az eső itt is!! :)
2022. jún. 25. 21:08
 194/360 A kérdező kommentje:
Hogy bírjátoook? Napközben megy a klíma az irodában szerencsére. Most voltam kint ügyet intézni. Rendesen folyt rólam a víz. Otthon is kezd rossz lenni a helyzet. Éjszaka is meleg volt már. :(
2022. jún. 28. 13:00
 195/360 anonim ***** válasza:
29%

Én is kezdek szenvedni, pedig reggel volt egy kis frissítő eső nálunk. Ráadásul covidos lettem már megint, emiatt hőemelkedésem is van. Nem tudtam jól aludni, csak úgy, hogy ment a ventilátor a lábamra egész éjjel. :( Most itthon vagyok, persze megy a venti meg vizes törölközővel törölgetem magam, redőnyök lehúzva, ablakok csukva. Megpróbálom elviselni. Nézzük a jó oldalát, egy hónap már eltelt a nyárból, reméljük nem tolódik ki szeptemberre is a kánikula.

Tegnap tényleg iszonyatos forróság volt és égető napfény; kiléptem az utcára és fél perc után már izzadtam. Emlékszem, hogy tavaly ennél volt már melegebb (azt hiszem, ugyanúgy június végén), akkor konkrétan nem tudtam levegőt kapni, annyira nagy hőség volt. Kitartást mindenkinek!

2022. jún. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/360 anonim ***** válasza:
29%
Szarul, de büszkén.
2022. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/360 A kérdező kommentje:

#195: Jobbulást neked! Remélem hamar rendbe jössz.


#196: :D


Itt 38 fok van sajnos.

2022. jún. 28. 16:27
 198/360 anonim ***** válasza:
34%
#197 Itt is. :(
2022. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/360 anonim ***** válasza:
29%

Őszintén, a mai nap már nagyon rosszul. Semmit nem aludtam az éjjel. Már csak kóválygok nap közben. Ennyi volt, kimerültem, pedig még csak június van. Folyamatosan azt hiszem, hogy már július végén járunk. Tudom, vannak akik rosszul viselik a meleget, de nálam azért jobban. Én sajnos bármit teszek (fogyok, mozgok, csak salátát eszem), nem bírom a hőterhelést. :(


195, nem a hőség volt akkor nagyobb, hanem a páratartalom. Most annyiból vagyunk szerencsésebb helyzetben, hogy nem annyira magas, ezért még jutunk levegőhöz. Ettől függetlenül bárki bármit mond, abszurd ez a hőmérséklet júniusban. Július vége, augusztus első fele a legforróbb hazánkban, de a 35+ több napon át zsinórban még akkor sem elfogadható. Értem én, klímaváltozás, blablabla, de az nem olyan gyorsan megy végbe, hogy kb. 5 év alatt hozzá kelljen szoknunk a több napos, vagy akár hetes hőhullámokhoz, amik egyre gyakrabban ismétlődnek. Akármennyire is próbálják lenyomni a torkunkon, hogy de igen, ez a következménye, és ez lesz az új norma, a tempó akkor is természetellenesen gyors. Valami nincsen rendben. Már nem kis titkolják, hogy próbálnak ilyen-olyan eszközökkel belenyúlni az időjárásba, és sajnos sikerül is nekik...

2022. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/360 anonim ***** válasza:
29%

Hogy vagytok fiúk, lányok? Mindenki megvan még?

Nálam ma "csodásan" indult a hajnal, nem elég ez a fos meleg, és hogy a háló már nem hűl 24 fok alá, 4.40-kor arra ébredtem, hogy a kettővel odébb lakó ökörállat nekiállt zöld gazt égetni a kertjében, képzelhetitek...


Egyre nehezebb ezt elviselni, a hétvégi hidegfront is csak pár fokos mérséklődést ígér. Leghamarabb jövő hét közepe táján, csütörtök környékén érkezhet élhetőbb hőmérséklet, és az is nagyon bizonytalan még. :(


Remélem aki ezt szereti, az most kiéli magát szabadtéren.

2022. jún. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!