Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bírjátok a hőséget?

Hogy bírjátok a hőséget?

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 21:24
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
 201/360 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ez már annak sem jó, aki szereti a nyarat. A nővéremék nagy nyár és melegimádók, állandóan meg akarnak fagyni ha nincs harminc fok felett a hőmérséklet. Épp Nyíregyházán nyaralnak, ahol elvileg a legmelegebb van most. Délelőtt az állatkertben voltak, de délután egy körül nem bírták tovább mert már mindenükről folyt a víz. Visszamentek a hotelba, lezuhanyoztak és majdnem estig aludtak a klímás szobában. Még akartak ma strandolni délután, de képtelenek voltak rávenni magukat arra, hogy megint kimerészkedjenek abba a pokolba.
2022. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/360 anonim ***** válasza:
34%
24/F vagyok, le kellett kicsit dőlnöm, mert baromira felment a vérnyomásom. Ez már tényleg embertelen. A sok idióta meg térkövez ezerrel. Pedig alapvetően szeretem a meleget, de max 31-32 fokig.
2022. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/360 anonim ***** válasza:
29%

201 Igen, ez sajnos már annak sem jó, aki imádja a meleget. A testük nekik is jelzi, hogy embert próbáló hőmérsékletek vannak.

Ami meglepett, hogy egyre több melegimádó ember szólt hozzá ma már a különböző meteorológiai hírekkel foglalkozó facebook oldalak bejegyzéseihez, és leírták, hogy ezt már ők sem bírják, sőt olyan is írt, akit jól megjegyeztem magamnak az évek alatt így ismeretlenül is, mert mindig a 35 fokokat várta, és konkrétan azt írta, hogy sosem gondolta, hogy így meg fogja utálni a nyarat.


Hát igen, lassan mindenki rádöbben, hogy rossz felé haladunk, és hiába örülünk, vagy nem örülünk annak ami most van, mi kis emberek nem tudjuk ezt befolyásolni.

2022. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/360 A kérdező kommentje:

#201: Ó üdv nekik itt Nyíregyen! :D Ma valóban pokol volt. És folytatódik is sajnos. Bár úgy látom az egész országban ez van.

A szobámban jelenleg 31 fok van. Tetőtéri szoba. Kellemes...


Én is úgy néztem, hogy jövőhét csütörtökre mutat ide napközben napközben 27 fokot, éjszakára 18-at. Remélem így lesz!

Vigyázzatok magatokra! Valahogy bírjuk ki a hetet ...


#202: Jobbulást!!


#203: Persze, ez már túlzás. Nekem a normál meleggel nem lenne bajom. Nyár van. Ne fázzunk, de ez... Sajnos szerintem ez csak egyre rosszabb lesz később. :(


Amit a 166-os válaszoló írt,párologtatós tippet úgy érzem kipróbálom.

2022. jún. 29. 20:29
 205/360 anonim ***** válasza:
10%
Erdőhöz közeli falvakban sokkal jobb a helyzet, lehet aludni is, lehűl éjjelre a levegő 17-18 fokra. Sajnos nincs min csodálkozni, sok embernek nincs igénye arra, hogy zöld vegye körül, csak akkor ne csodálkozzanak, ha beton még éjjel is ontja magából a forróságot. Mi, emberek is, bizony sokat tehetnénk ez ellen, összefogva, de amíg nyafognak sokan, mert szemetel a platán, addig nem lesz semmi változás.
2022. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/360 anonim ***** válasza:
6%
205. Vagyok. Hiába pontoztok le, attól még ezek (makacs) tények. Akár tetszik nektek, akár nem.
2022. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/360 anonim ***** válasza:
16%
205 Azt hiszem, mi már diskuráltunk itt erről tavaly is. Hoztam ellenpéldát. Minket erdő vesz körül, tipikus falu, nagy kertekkel, óriási fákkal, mégis itt ülök a 26,5 fokos házban, miközben kint még mindig 28 fok van. Bár az tény, hogy a zöldkörnyezet növelése globálisan, és fák ültetése jelentősen javítana mindenen, de az ilyen hőhullámokon már ez sem változtatna. Sajnos. :(
2022. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/360 A kérdező kommentje:
Ajj kibírhatatlan. 37 fok, forró a levegő. 4 körül sötét lett meg dörgött. Gondoltam hátha esne.. De nincs semmi. :( Már alig tudtam elaludni. Semmi levegő nem volt.
2022. júl. 1. 17:33
 209/360 anonim ***** válasza:
29%

208 Itt Vácon is ez a helyzet, 39 volt ma... Megdöglünk. :( Embertelen, és rossz belegondolni, hogy ez lesz jó ideig a "normális". Átértünk végre júliusba, bő másfél hónap, és jobb lesz, de nem merek belegondolni, hogy a hó vége, és aug. eleje miket tartogat még. Az mindig pusztulat. Most sajnos vannak olyan kilátások, hogy ez a júli 6-8 környéki lehűlés sem lesz egy nagy eresztés, 12-e környékén ismét 35 fölött járhatunk, de ezt még csak úgy megszellőztették, sok víz folyik le még addig a Dunán. Komoly esők továbbra sincsenek kilátásban, hiába öntözök, nézem végig, ahogy a növényeim szenvednek. :(


Én éjszaka már nem szarozok, bevágtam magam alá a vizes törölközőt, takaróval csak a derekamat takarom, és ventilátor rámállítva. Egész jól tudtam így aludni, hajnalban ébredtem arra 4 után, hogy melegem van, kb. addigra száradhatott meg a törölköző.

2022. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/360 anonim ***** válasza:
29%
Rettenetes a forróság Fejér megyében is. Én már nemcsak éjszaka, de nappal is vizes törölközőbe burkolózva, ventilátorral bírtam ki csak, így viszont nem is volt melegem. Aki teheti, próbálja ki. Mint egy köpenyt, úgy terítsetek magatokra egy vizes törcsit, így már szinte fázni is lehet. :) Mindenkinek kitartást!
2022. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!