Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bírjátok a hőséget?

Hogy bírjátok a hőséget?

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 21:24
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/360 anonim ***** válasza:
50%

Pont a minap akartam megkeresni ezt a kérdést, hogy készüljetek...

Amúgy ez még tényleg semmi. Én nem bírom a meleget, de még nem kellett bekapcsolnom a ventilátort. Pedig már izzadok éjjelente.

2022. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/360 anonim ***** válasza:
53%
160. Nem furcsa ez, a nyomott, fülledt idő az oka ennek. Én is jobban szenvedek ettől, mint a száraz melegtől. Most 40 napig úgyis esni fog, ami rátesz egy lapáttal.
2022. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/360 anonim ***** válasza:
49%
162 Sajnos a Medárd jóslat már a legritkábban jön be. Habár én örülnék. Akkora mennyiség hiányzik a talajból(még a tavalyi aszály miatt is), hogy ha 40 napig minen éjjel csendes, áztató eső lenne, talán tudná is pótolni. De hát most ha csapadék jön, az már csak pusztító formában képes érkezni.
2022. jún. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/360 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök nektek! Tavaly jó kis csapat gyűlt itt össze. Jó, hogy visszanéztetek. :) Idén is együtt "szenvedünk" majd.

#160: A klíma nagyon jó lesz!! Nekünk idén sincs sajnos.


Én már két éjszaka nyitott ablaknál aludtam. Ma délután meg óriási eső volt,jéggel. A délelőtti fülledt meleg után.

Elég lesz ezt bìrni augusztusig.

2022. jún. 9. 17:33
 165/360 A kérdező kommentje:

Visszaolvastam a tavalyi hozzászólásokat. Hu de meleg napok voltak... Ez a mostani még tényleg nulla.

Na majd gyertek "rinyálni" nyugodtan ha úgy érzitek, augusztusig..;)

2022. jún. 9. 17:56
 166/360 anonim ***** válasza:
50%

Sziasztok!

Én is egy tavalyi válaszoló vagyok. Eddig egész elviselhető az idő, de tudom, nem fog ez sokáig így maradni. Sajnos nekünk sincs klímánk még mindig, de ha továbbra is ilyen brutális melegek lesznek egymás után jövő hőhullámokkal, akkor elkezdek rá spórolni, mert már szabályosan depresszióba esek attól, ha elképzelem, hogy most 3-4 hónap forróság jön. Egyetlen pozitív dolog történt velem tavaly óta e téren: megtanultam füldugóval aludni, így teljesen ki tudom nyitni az ablakot éjjelre, ami sokat segít, ugyanis eddig az éjszaka bulizó, röhögő és tuc-tuc zenét hallgató szomszédok miatt becsukott ablaknál lehetett csak elaludni még úgy is, hogy a ventilátor zaja valamelyest elnyomta a dorbézolást. Aztán reggel meg mindig idő előtt felkeltem a madárcsicsergésre. Egyébként tavaly egész hamar el tudtam aludni úgy, hogy a lábam alá egy vizes törölközőt tettem, a ventilátort meg úgy állítottam be, hogy csak a lábamra menjen, de oda is csak enyhén. A folyamatosan párolgó víz eléggé hatékonyan segített lehűlni. (Hátha valakinek segít ez a tipp, aki nem akar klímával aludni vagy nincs neki.) Reménykedjünk, hogy idén nem lesznek 8 napig tartó 40 fokos hőhullámok. Gyere gyorsan, november (a kedvenc hónapom)!

2022. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/360 anonim ***** válasza:
52%

Kedves kérdező, a 160-as vagyok. Hogy érted, hogy két éjszaka nyitott ablaknál aludtál? Idén eddig összesen csak kétszer? Mert akkor azt hiszem leesett az állam. :D

Nálam a hálószoba két falán is bazinagy ablakok vannak 180x140centisek a kb. 18-20 m2-es szobára, szóval ha éjjel kint 15 fok van, akkor bent a szobában is. :D Na, ezek nálam egy hónapja minden éjjel tárva-nyitva. Habár lehet ez már kicsit beteges, de imádom az éjszakai hideget, a leghidegebb téli napokon sem engedem a hálóban 18 fok fölé a hőmérsékletet. Ez csak egy kis magyarázat, hogy miért nagy szám nálam az, ha már reggel 21 fokos a szoba. 22 felett én már nem alszom. :(


166-os válaszoló, a vizes törölköző nálam is működik, ha nagyon meleg az éjszaka, de én konkrétan azzal takarózom ilyenkor, és úgy a ventilátor.

Én már az októberrel is beérném, nekem az a kedvenc. :)

2022. jún. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/360 anonim ***** válasza:
34%
Nem nagyon birom, de még mindig jobban örülök ennek, mint a hideg, sötét, zord télnek. A nyár a vidámság, szabadság ideje, végre lehet menni ide, oda, kimozdulni. Virágokat ültetni. Minden jobb. Egy kivétellel. A hajammal ilyenkor nem lehet birni. A párás melegtől bármit csinálok vele, begöndörödik és úgy nézek ki, mint egy csöves.
2022. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/360 anonim ***** válasza:
52%
Na, megérkezett ismét az, aki meg van sértődve, mert nem mindenki szereti a nyarat, ezért jól lehúzgálja a válaszokat. Szegényke... :D
2022. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/360 anonim ***** válasza:
37%
Ehhez mit szóltok? [link]
2022. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!