Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bírjátok a hőséget?

Hogy bírjátok a hőséget?

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 21:24
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/360 anonim ***** válasza:
33%
171, rohadt elkeserítő. Az utolsó mondattól konkrétan bőgni tudnék.
2022. jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/360 A kérdező kommentje:

#166: Üdv újra itt. Örülök neked is! Köszi a tippet a hűsítéshez. Úgy érzem később alkalmazni fogom a hőségben :)


#167: Igeen eddig csak két éjszaka nyitottam ablakot :D Az elmúlt napokban szél meg eső volt. Éjszakára lehűlt a levegő szerencsére.


#171: Nee...

2022. jún. 12. 21:07
 173/360 anonim ***** válasza:
21%

Én egyelőre csak olvasgatok, nekem ez a meleg pont jó. 30 fokig jól elvagyok napon is hála az égnek (+ a sportom miatt kell is). Én a hideg időszakot szoktam végigszenvedni😅

Persze megértem, ha valaki nehezebben viseli már ezt a meleget is, nekik kitartást!

2022. jún. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/360 A kérdező kommentje:
A 80%-os lepontozó tűnjön már el! Komolyan ezen élvezkedsz és csak ezért nézed a kérdést. Annyira szánalmas vagy. Gondolom valami élettelen nyomorult lehetsz.
2022. jún. 13. 15:39
 175/360 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik a kérdés mi a francot leskelődsz itt? Ugrasz egy új válaszra egyből. Ennyire idióta legyen valaki.. Felfoghatatlan. Lehúzod más emberek normális válaszait. Tök jó csapat jött össze,kedves kommentekkel. Ez miért fáj valakinek? Fu mennyi rosszindulatú ember van ezen az oldalon. Az összes kategória tele van veletek. Mondjuk itt kiélhetitek magatokat, gondolom az életben a kutya nem foglalkozik veletek. Na de itt nyomsz egy pirosat és kielégülsz legalább.
2022. jún. 13. 17:20
 176/360 anonim ***** válasza:
0%

"Hogy bírjátok a hőséget?"


Önfegyelemmel.

2022. jún. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/360 anonim ***** válasza:
34%

"A 3 lepontozó fél kegyelmű leírhatná mivel nem ért egyet"

Az csak egyetlen egy nyomorult 3 regiről, nem 3 személy.

Nem tudom, hogy miért nem törli a megválaszolt kérdései közül ezt a kérdést, ha ennyire zavarja a létezése.

2022. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/360 A kérdező kommentje:

Jelentettelek. Unalmas a veszekedésed. Ha tovább folytatod, írok emailt a moderátornak. Nem szeretném ha az lenne a célod, hogy direkt szétbarmold a kérdésem.

A piros gomb nem egy like jel, de gondolom nagy magányodban ennyi eszed sincs. Hasznosak a válaszok, mivel mindenki arra a kérdésre válaszol, hogy "Hogy bírjátok a hőséget?" Nagyokos...

2022. jún. 14. 07:27
 179/360 anonim ***** válasza:
48%

Továbbra is gyűlölöm a meleget. Most hamar jött, ezért is szenvedek.


A futás már reggel is jóval rosszabbul megy.


Tegnap fizikailag és szellemileg is kába voltam egész nap. Mértem vérnyomást, valami 93/60 vagy valami ilyesmi.


Napközben szigorúan csukva minden ablak és igyekszem minél kevesebbet klímázni, de kell így is.

2022. jún. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/360 anonim ***** válasza:
41%

Szaisztok! Remélem mindenki jól van. Nem szeretném a kedélyeket borzolni, de nézzetek már rá erre az oldalra. Alul tudjátok állítani a napot, és az órát is. Én most július 3-án du 14.00 órát néztem meg Vácon. Kár volt. Ha ez bejön, akkor én a fagyasztóban fogok ülni egész nap... [link]


Csak azért néztem meg, mert tegnap az egyik meteorológiai fórumon beszéltek erről. Onnan idéznék:

"Tegnap Belgrádtól kissé délebbre betett egy 50 fokot is a sok 49 mellé, a Tiszántúl délkeleti részére pedig a 47 fokot. Be sem mertem linkelni, mert még a végén valaki ténynek veszi. Egyébként ezzel az a probléma, hogy akármilyen messze is van az időpont, már az is megdöbbentő, hogy ennek fent is áll a lehetősége egy ilyen légköri felállásnál. Vagyis a számítások szerint, ki tud alakulni ezen a szélességi fokon is ilyen szélsőséges pokol. "

2022. jún. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!