Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért nyomkodják mindenh...

A nők miért nyomkodják mindenhol mindig a telefonjukat?

Figyelt kérdés
Hétvégén vitorlázni mentünk 10en, abból 5 csaj volt, mindegyik végig nyomkodta a telefonját. De elmentünk étterembe, ott is nyomkodták végig. Akárhova megyek mindenhol ezt látom. Még a diszkóban is a sorban is azt nyomkodják.
2021. jún. 21. 12:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Mert nincs aki őket nyomkodja . És e fajta pótcselekvés .
2021. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Úgynevezett social media függők.
2021. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
Mert pnák.
2021. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
Mert az ő mániájuk az, hogy mindig valamin/valakin csüngjenek, mint valami tartozékok. A nőknek ilyen "követő" mentalitása van; nézd meg pl. azt, mennyire erőlködnek, hogy "másoknak" tetszenek... a nők borzasztóan önállótlanok.
2021. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14%
4. Igen például férfi nélkül létezni nem tudnak. De itt is pl osztják az észt magányos pasiknak legyél boldog egyedül tanuld meg. Pont ők mondják, érted?? Hahahah
2021. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%

#5 Ott a pont :D


De csak azért mondják, hogy lekoptassanak :D:D

2021. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanazért, amiért sok férfi is. Lehet hogy függők, pl. a szüleimen ezt látom, nem bírnak leszakadni a face-ről 5 percre. Vagy az is lehet hogy valami praktikus célja van, pl idegen helyen én is sokat "nyomkodom" mert azon nézem a térképet, a menetrendeket, stb.
2021. jún. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Unják magukat és elfoglalják
2021. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%
A modern világ szégyene. Lesz ez még rosszabb is.
2021. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Nekem az idősebb családtagjaim is nyomkodják, ha együtt vagyunk. Anyum facebookozik és megosztogat minden hülyeséget, sógorom szintén (autós posztokat és vicces videókat néz), tesóm játszik vagy instázik, én vigyázok a gyerekre, mert nekem nincs jobb dolgom. Szégyen, hol tart ez a nemzedék.
2021. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!