Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért nyomkodják mindenh...

A nők miért nyomkodják mindenhol mindig a telefonjukat?

Figyelt kérdés
Hétvégén vitorlázni mentünk 10en, abból 5 csaj volt, mindegyik végig nyomkodta a telefonját. De elmentünk étterembe, ott is nyomkodták végig. Akárhova megyek mindenhol ezt látom. Még a diszkóban is a sorban is azt nyomkodják.
2021. jún. 21. 12:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én úgy vélem, hogy korra, ill. nemre való tekintet nélkül is neveletlenség társaságban tartós időn keresztül telefonnal foglalatoskodni. Ha olyan a hely vagy/és a rendezvény, esemény jellege, én kikapcsolom a telefonomat - és amikor vége az eseménynek, nincs már társaságom, akkor vissza szoktam kapcsolni. Semmiről nem maradtam még eddig le emiatt. Az meg végképp neveletlenség, hogy meghívok valakit és miután a meghívásnak eleget tesz, sorsára hagyom telefont - ill. bármi mást - előtérbe helyezve. Az ilyen helyről az első adandó alkalommal el szoktam jönni, - nem zavarom a házigazdát tovább a társasági életében.

Egyszer rendesen kiverte nálam a biztosítékot, amikor azt láttam, hogy egy szálloda éttermében ült le egy látszólag szerelmes, fiatal pár. Az ember azt gondolná, hogy egy ilyen alkalom ritka az ember életében, - lehet egy kicsit romantikusra venni a figurát egy ilyen élethelyzetben. Nos, ők olyan szintre emelték az érzelmi életüket, hogy az éttermi asztalnál egymással szemben ülve szótlanul nyomkodták folyamatosan a telefonjukat. -Lehet, hogy egymással sms-eztek! Ki tudja a mai világban?

2021. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%
Én csak az unatkozás miatt. Baráti társaságban, kirándulás közben nem nyomkodom soha. 26n
2021. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem akkora bunkóság társaságban folyamatosan telefont nyomkodni. Én ha valakivel találkozok, vagy a párommal vagyok, sosem a telefonom nézem.

Tesóm volt ilyen. Minden családi összejövetelen folyamatosan irogatott valakinek. Már szóltam neki, hogy legalább egy órára hagyja már abba. De tavalyelőtt mikor elmentünk szilveszterezni, akkor a házigazda egy szót nem szólt hozzánk, hanem a telefonját nyomkodta megállás nélkül. Akkor minek megy el valaki bármilyen programra, vagy miért hìv meg valakit magához, ha végig a telefonjàt bújja?

26N

2021. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
25%

Ez olyan nekik, mint a férfiaknak a nők viselkedésének kényszeres figyelemmel kísérése és leszólása.

Egyszerűen nem tudnak leállni vele.

2021. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
20%
4-5-6-ost lepontoztæk a nők :D
2021. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
24%
Mi közöd hozzá, azt csinálunk amit akarunk!
2021. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!