Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az, ha elkezdek...

Emberkee01 kérdése:

Mit jelent az, ha elkezdek sírni és pánikolni, ha mondjuk kiabálnak velem, vagy, ha nem kívánatos személlyel találkozok?

Figyelt kérdés

Ma az anyum kiabált velem, mert valamit nem csináltam meg és elkezdtem sírni, pánikolni, remegni és kb. fél óráig nem bírtam abba hagyni

Vagy az utcán öntöttem ki a felmosó vizet és biciklivel jött egy fiú banda akiket én nem kedvelek és semmi nem történt, csak köszöntek, de most is sírok és remegek...



2021. jún. 21. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezeltesd magad, komoly szinten defekt van a toronyban😀

Vagy esetleg ért komolyabb trauma gyerekkorban?

2021. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kereszt apám alkoholista...
2021. jún. 22. 00:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem azoknál szokott kialakulni, akiknek a gyerekkorában a szülők a legkisebb konfliktushelyzetet is apokaliptikus üvöltéssel vagy veréssel oldották meg.
2021. jún. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3:igen jol latod, ez tenyleg igy tortent... Ez ellen tudok valamit tenni?
2021. jún. 23. 00:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak simán ki fogod nőni, ha még tizenéves vagy. A tinédzser kor egy elég érzékeny kor, túl kell jutni rajta.


Olvashatsz önfejlesztő könyveket a könyvtárban. Ezzel a problémával akár könyvtárost is felkereshetsz.


Nem lehet, hogy gyászolsz valakit tudattalanul? Elveszítettél Valakit a családból vagy esetleg elpusztult valamilyen kedvenc állatod?

2021. jún. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5:a dédmamám elhunyt már lassan 4 éve, de van hogy még most is sírok miatta...
2021. júl. 1. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!