Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nemdohányzók! Ti mivel szünete...

Nemdohányzók! Ti mivel szüneteltek? Mit csináltok olyankor, mikor mások rágyújtanak? Hogy néz ki egy szünet nálatok, vagy egy pihenőidő?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 21:08
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg otthon vagy, tereld el valamivel a figyelmedet, például olvass, nézz filmeket, keress olyan dolgokat az interneten, amik érdekelnek, rajzolj, stb.
2021. jún. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Nem igaz hogy nem tudsz színezni, sorozatot, filmet nezni, meset nezni, valami bonyolultat fozni, keresztrejtvenyt fejteni, olvasni, stb.
2021. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Nem tudok sorozatokra koncentrálni és semmire sem sajnos. Nem gyújtottam rá azóta se, már 5 napon vagyok túl. Kicsit jobb, de az éjszakák kemények. Hallucinálok és felriadok sokszor. Majd elmúlik remélem.
2021. jún. 23. 22:13
 34/36 anonim válasza:

Én sosem cigiztem, úgyhogy sajnos nem tudom, milyen az a rutin, aminek ennyiszer az aktív része, DE itt vannak az én válaszaim:


Mivel indítjátok a napot kávé és cigi helyett? Bőrápolás, fogmosás, reggeli (kávézni attól még szoktam hogy nem cigizek)


Mit csináltok éves után? Kajakómában vagyok néha 10-15 percig, ilyenkor netezek vagy beszélgetek valakivel


Mit csináltok házimunka után/közben? Zenét hallgatok közben, az motivál. Utána általában pihenek és élvezem a tisztaságot.


Mit csináltok, ha valakikkel összeültök csevegni? Kajálunk vagy iszogatunk, nasikat eszünk.


Mit tesztek cigizés helyett? Jó kérdés, nem tudom mivel helyettesítem konkrétan, mert sose cigiztem.


Hogy tudtok kávézni cigi nélkül? Könnyedén. De ha a kávéhoz ennyire hozzákötnék egy káros szokást, akkor valszeg átváltanék egy időre mondjuk teára.


Hogy tudtok alkoholt inni, bulizni cigi nélkül? Én nem kívánom a pia mellé a cigit. Tinédzserként cigiztem vele néha, és mindig rosszul lettem tőle. Mostanában nagyon alkoholt se szoktam fogyasztani, csak mértékkel, főleg 1-2 pohár bort vagy fröccsöt.


Mivel nyomtatjátok a zsíros ételt? Ha muszáj azt enni, én cukros üdítőkkel, de a zsíros ételektől szarul érzem magam utólag, úgyhogy igyekszem kerülni őket.


Mivel töltötök 5 perc várakozási időt, ha vártok a buszra, vagy valakire? Telefonról netezek, üzenetekre válaszolok.


Mit csináltok, ha zavaróan néznek rátok egy tömegben az emberek, és nincs mivel lekötnötök magatokat? Szintén telózok, de ha pl. munkahelyi/egyetemi tömeg, akkor megpróbálok keresni egy ismerőst. DE hozzátenném, hogy szerintem ez a "zavaróan néznek ránk" - érzés legtöbbször belülről, saját magunkból jön, a környezetünk legtöbbször észre sem vesz minket.


Hogy éltek cigi nélkül? Kényelmesen.


Nem éreztek/éreztetek soha késztetést, hogy cigizzetek? Tinédzserként kíváncsiságból kipróbáltam többször is, de sosem szoktam rá. Amikor rágyújtottam, az inkább azért volt, mert "mindenki más" is így tett vagy csak mert a lázadó korszakomat éltem. Szerencsére nem szoktam rá.

2021. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Köszi. Nem cigiztem azóta se, 1 héten is túl (8 nap). Azt hiszem megszoktam nélküle. De híztam két kilót. El kell járnom edzeni, hanem tényleg malac leszek. 😪

Vásárlásnál nagyon fura, hogy mennyi minden kijön a doboz cigim árából, na meg hogy mennyi pénzem megmarad. Kár, hogy úgy sincs mire elköltenem. Nem vágyok semmire.

2021. jún. 26. 22:15
 36/36 anonim ***** válasza:
Á, én nem tudnám a kávét megkóstolni sem anélkül hogy rágyújtsak. Szerintem egyáltalán nem büdös, sőt! A gond az hogy van aki(k) ebből a semmiből piszok jól megélnek, ráadásul függőséget okoz ami mint írtam borzalmas rossz akárcsak a heroin.
2021. júl. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!