Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nemdohányzók! Ti mivel szünete...

Nemdohányzók! Ti mivel szüneteltek? Mit csináltok olyankor, mikor mások rágyújtanak? Hogy néz ki egy szünet nálatok, vagy egy pihenőidő?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 21:08
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
81%
Én olyasmikre gondoltam, mint kötés, futás. Olyan dolgok, amik rendesen lekötnek.
2021. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Hát a kötögetéssel engem ki lehet kergetni a világból, de sétálni sétálgattam, több mint 10 km-t ma is. Futni nem tudok, mert belehalnék, rossz a tüdőm a sok cigi miatt. Mindegy, valamit kitalálok. Írhattok ötleteket a kérdésre még, várom. Fekszek le inkább, bevettem 2 altatót, reggelig hátha múlik a bajom. Jó éjt.
2021. jún. 21. 22:30
 23/36 anonim ***** válasza:
26%
E-cigi.
2021. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Attól ugyanúgy nikotin függő marad.
2021. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Metionin ***** válasza:
100%

Én teázok.

Amúgy sosem kívántam cigit, bizonyos helyzetekben hajlamos vagyok körmöt rágni de leszoktam róla.

2021. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
73%

"Mivel töltötök 5 perc várakozási időt, ha vártok a buszra, vagy valakire? Mit csináltok, ha zavaróan néznek rátok egy tömegben az emberek, és nincs mivel lekötnötök magatokat? Hogy éltek cigi nélkül?"


Nezem a sok kenyszerbeteg idiotat, akik dohanyzassal, ivassal, evessel, felesleges telefonalassal foglaljak le magukat, terelik el a gondolataikat, mert olyan szar lelkiallapotban elik az eletuket, hogy egy percig sem tudnak csak ugy magukkal meglenni.

2021. jún. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
67%
Ja es azon szoktam gondolkodni, hogy kepes valaki a tudejet, ezt a rendkivul erzekeny szervet mergezo fusttel, korommal elarasztani. Es ezert meg fizet is az elmeteg.
2021. jún. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
97%

Én sosem éreztem arra késztetést, hogy egészségtelen dolgokkal kössem le magam. Nem akarom tönkretenni a szervezetemet, ugyanis a sportolás a legfontosabb dolog az egész életemben.



-Mivel indítjátok a napot kávé és cigi helyett?

-Futni megyek, majd reggelizek.



-Mit csináltok evés után?

-Ha otthon vagyok, rajzolok, álmodozok vagy interneten böngészek. Ha iskolában vagyok, tanulok a következő órámra, illetve ha nem készültem semmivel, akkor lemásolom valakiről a leckét. :D



-Mit csináltok házimunka után/közben?

-Zenét hallgatok és gondolkozok, illetve a feladatomra figyelek.



-Mit csináltok, ha valakikkel összeültök csevegni?

-Beszélgetünk vagy sétálunk.



-Mit tesztek cigizés helyett?

-Sportolok, rajzolok, álmodozok. Sajnos ha ideges vagyok, mindig nagyon éhes leszek, ezért elkezdek enni. Nálam a stresszevés egy olyan fajta káros szenvedély, mint a dohányzóknak a cigaretta, de szerencsére a sok futás miatt nem igazán látszik rajtam. :D


-Hogy tudtok kávézni cigi nélkül?

-Nem kávézok, mert undorodok tőle.


-Hogy tudtok alkoholt inni, bulizni cigi nélkül?

-Alkoholt sem fogyasztok, teljesen feleslegesnek tartom. Ha bulizni megyek, én a zenének és a táncolásnak örülök leginkább, más nem nagyon érdekel.



-Mivel nyomtatjátok a zsíros ételt?

-Ritkán eszek zsíros ételt, egyébként paprikaval vagy hagymával. :D



-Mivel töltötök 5 perc várakozási időt, ha vártok a buszra, vagy valakire?

-Élvezem, hogy végre elmélyedhetek a gondolataimban.



-Mit csináltok, ha zavaróan néznek rátok egy tömegben az emberek, és nincs mivel lekötnötök magatokat?

-Gondolkozok és álmodozok tovább. Számomra a futás és a gondolataim a legfontosabbak az életemben, engem ez a két dolog tökéletesen leköt.



-Hogy éltek cigi nélkül? Nem éreztek/éreztetek soha késztetést, hogy cigizzetek?

-Mivel sosem próbáltam ki a cigarettát, nem tudom, hogy milyen. Amit nem ismer az ember, az nem tud neki hiányozni. Egyébként szerintem kifejezetten zavaró, büdös és egészségtelen is a cigarettafüst, nem szeretném kipróbálni.



Ha végleg le szeretnéd tenni a cigarettát, talán annyit tudok mondani, hogy keress valami más dolgot helyette, amivel le tudod kötni magad. Sok sikert kívánok a leszokáshoz!

2021. jún. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem gyújtottam rá. Ma megyek egy hosszú sétára a városba egész sötétedésig, más nem jut eszembe. Ha nem muszáj, ne legyek otthon, mert csak eszek és szenvedek.
2021. jún. 22. 13:23
 30/36 anonim ***** válasza:

Letölthetnél helyette valami jó rejtvényt a telefonodra, pl sudokut vagy nonogrammot, vagy ha egyszerűbbre vágysz, akkor valami színezős játékot, candy crusht..stb.

Vagy ha valami kézimunkát szeretnél (és nem jön be a kötögetés) akkor megpróbálhatsz hímezni, makramézni, rajzolni, origamizni...stb

2021. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!