Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nemdohányzók! Ti mivel szünete...

Nemdohányzók! Ti mivel szüneteltek? Mit csináltok olyankor, mikor mások rágyújtanak? Hogy néz ki egy szünet nálatok, vagy egy pihenőidő?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 21:08
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Te eleg komoly fuggo vagy, neked mar pazichologus segitsege kell.

Munkaszunetben eszek, telefonon hireket olvasok, vagy beszelgetek valakivel. Cigi nelkul.

Kajahoz nem is tudom hogy lehet cigizni. A kajat akarom erezni nem a bago izet a számban. Undorito.

Nem, soha nem ereztem kesztetest ra. Gusztustalan, egeszsegtelen penzpazarlas.

2021. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Mivel indítjátok a napot kávé és cigi helyett?


Mosakodással, reggelivel, vízzel és kávéval.


Mit csináltok éves után?


Változó. Nincs napirandem az evés utáni tevékenységre. Ebéd után általában dolgozni szoktam.


Mit csináltok házimunka után/közben?


Utána változó. Nincs napirandem a házimunka utáni tevékenységre. Közben pedig magát a házimunkát.


Mit csináltok, ha valakikkel összeültök csevegni?


Beszélgetni szoktunk.


Mit tesztek cigizés helyett?


Semmit.


Hogy tudtok kávézni cigi nélkül?


Kiválóan.


Hogy tudtok alkoholt inni, bulizni cigi nélkül?


Kiválóan.


Mivel nyomtatjátok a zsíros ételt?


Kenyérrel, zöldségekkel.


Mivel töltötök 5 perc várakozási időt, ha vártok a buszra, vagy valakire?


Változó. Ha egyedül vagyok legtöbbször böngészek, vagy csak nézem a forgalmat.


Mit csináltok, ha zavaróan néznek rátok egy tömegben az emberek, és nincs mivel lekötnötök magatokat?


Semmit.


Hogy éltek cigi nélkül?


Kiválóan.


Nem éreztek/éreztetek soha késztetést, hogy cigizzetek?


Nem.

2021. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Leszokóban lévő kérdező. 3 nap cigi elvonás után. A határán vagyok, hogy megbontsam a doboz cigimet. Eddig nem kaptam sok segítséget, de köszönöm.
2021. jún. 21. 21:52
 14/36 anonim ***** válasza:
89%
Na azt a dobozt add is oda másnak nagyon gyorsan, mert ha nem szabadulsz meg tőle, akkor meg fogod bontani.
2021. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
89%
Bazz. Ha le akarsz szokni, akkor ne tarts magadnál cigit.
2021. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Az úgy nem jó. Biztonságérzetet ad, hogy van cigim. Ha nincs, elrohannék venni. Vagy kérnék a szomszédoktól. Mindig az van.
2021. jún. 21. 21:57
 17/36 A kérdező kommentje:
Cigi helyett 3x annyi kávét ittam, mint általában szoktam, hogy nyugtassam magam. Úgy hogy eleve sokat kávézok. Persze ettől még fáradt vagyok, mert nem aludtam rendesen.
2021. jún. 21. 22:00
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Keress magadnak valami szöszmöszölős hobbit helyette, amivel le tudod kötni magad.
2021. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
A gyakorikérdésekre írkáláson meg a sétán kívül eddig nem jutott más eszembe. Hiába ülök be a laptop elé és csinálok bármit, mert egyből jönnek a cigis gondolatok.
2021. jún. 21. 22:06
 20/36 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogyha ezt folytatom, akkor megdagadok, mint egy víziló, mert kétszer vacsoráztam, és még egy tábla csokit is benyakaltam az előbb. Jó muri, kellemes. (És egy kicsit sem vagyok ideges.)
2021. jún. 21. 22:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!