Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőként mi a legnehezebb dolog...

Nőként mi a legnehezebb dolog az életben?

Figyelt kérdés
Nem közhelyek meg egymás fikázása érdekel hanem ténylegesen az amit a nők a saját életükben megélnek. Akár karrier, családdal kapcsolatos, társkeresés, önkifejezés, bármi.
2021. júl. 1. 08:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
12%
Fiatal lányoknak manapság már semmi. Csak megszületni volt nehéz nekik.
2021. júl. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
80%
Én azért ezt nem mondanám, amit az #1-es állít. Lehet, hogy szexre mindig találnak jelentkezőt, de arra a partnerre, aki számukra az igazit testesíti meg, ugyanolyan nehéz ráakadniuk.
2021. júl. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Na pont ezekre nem vagyok kiváncsi mint az #1.
2021. júl. 1. 08:10
 4/27 anonim ***** válasza:
19%
Az anál mert nem akarod de megteszed
2021. júl. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Az, hogy 25 eves vagyok, es gyereket szeretnek. De mivel eddig kb csak tanultam, van vagy fel ev munkaviszonyom összesen. Most munkanélküli vagyok megint, koltozes miatt. Elkellene mennem legalább egy-ket evre dolgozni egy fix ceghez, hogy kapjam a fizut is a baba mellett, mert egy fizetesbol nem lehet megelni. Aztan megint kiesek a munkabol kitudja hany evre, es majd valamikor 30 utan kezdhetem el epiteni a karrierem. Fardtnak erzek magam. Es meg nagyon sok nehez feladat var ram, hogy beteljesitsem a vagyaimat. Ekozben egy ferfi, akar az en parom is, elkezdett dolgozni xy evesen, es utana sinen van az elete.
2021. júl. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%

Nekem az, hogy nem tudok megfelelni a kor maszkulin elvárásainak, amik már a nőkre nézve is kötelezőek.

Utálok dolgozni, elmenni otthonról, nem tudok normálisan autót vezetni, és már 18 éves korom óta gyereket akarok.

Lefikázzák hogy én szeretek háztartásbeli lenni, hogy én a férjemet örömmel kiszolgálom, cserében ő megteremti a biztonságot számunkra.


Ma már elég ritka a nőiesség, az hogy a nő gyengéd és a férfi védelmezi.

Én sose leszek képes úgy csinálni dolgokat, mint egy férfi, de ma már munkát se lehet találni anélkül, hogy pl. vezetnék vagy 8-10órákat bevállalnék.


Én nőként igényelném hogy valaki mindig irányítson az utamon, ezt eddig a szüleim tették, most hálistennek a férjem van mellettem. Mikor kis ideig egyedül voltam, vagy rossz kapcsolatban, nem tudtam mit kezdeni a nagy függetlenséggel, egyszerűen úgy éreztem felkelni sincs értelme.

2021. júl. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Én ronda vagyok, úgyhogy minden nehéz. Csak nehézség van.
2021. júl. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem éreztem igényt a nőies megjelenésre, kifestve úgy éreztem magam, mint egy bazári majom, undorodom a hosszú körömtől stb. Emiatt a férfiak nem vettek észre.
2021. júl. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

Én játékvezető vagyok. A döntéseimet gyakran megkérdőjelezik. Nem vertek meg soha vagy ilyesmi, de az elején stresszeltem miatta.

De egyébként imádom csinálni. Más gondom nincsen, ez legyen a legnagyobb :D

17/L

2021. júl. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Minden hónapban 8 napig menstruáltam, ömlött belőlem, akkoriban a nőgyógyászok erre csak a vállukat vonogatták. Borzalmas volt. Ez az egy előnye az öregségnek, hogy ettől megszabadultam.
2021. júl. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!