Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőként mi a legnehezebb dolog...

Nőként mi a legnehezebb dolog az életben?

Figyelt kérdés
Nem közhelyek meg egymás fikázása érdekel hanem ténylegesen az amit a nők a saját életükben megélnek. Akár karrier, családdal kapcsolatos, társkeresés, önkifejezés, bármi.
2021. júl. 1. 08:04
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm h megosztottátok a tapasztalataitokat. Kicsit tágabb képet kaptam arról h milyen egy nő cipőjében.
2021. júl. 2. 17:27
 22/27 Metionin ***** válasza:
100%
Elfogadtatni a környezeteddel, ha nem akarsz gyereket. Sosem reklámozom de mégis kéretlenül kapom a gyerekkel kapcsolatos mondatokat, hasonlókat mint amiket írtak már előttem, pl. álláskeresésnél vagy sportolásnál vagy bármi egyébnél. Úgy dobálják a "majd ha szülsz" "majd a gyerek mellett" cuccokat, mintha épp terhes lennék vagy nem tudom. Ezer százalékra veszi minden idegen, hogy valamikor úgyis letojok. Hát nem. A páromat soha nem zaklatják ezzel idegenek, fel se merül bennük a dolog, hogy neki bármikor is magától értetődően szaporodnia kéne.
2021. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
22: ez mennyire igaz. Engem szerencsére nem erőszakkal akarnak kapacitálni, de baromi idegesítő az, ahogy így, 30 fölött az idősebb ismerőseim minden 2. beszélgetésünkkor megemlítik, hogy ha majd anya leszel / lesz gyereked. Múltkor épp egy baráti összejövetelen voltunk, ahol egy ismerősöm hozta a pici gyerekét... erre anyukámék egyik barátja elkezdte, hogy "jegyzeteljek" fejben... mintha egyértelmű lenne, hogy akarok gyereket, de ha akarnék is, hogy nem tudom magamnak eldönteni, hogy hogyan kell gyereket nevelni??? (ráadásul jelenleg férfi még a kanyarban sincs, akivel vállalnék... az ismerős, akinek meg a gyereke van, kb. 2 hónap ismeretség után lett terhes a pasijától, mert nem figyeltek oda annyira a védekezésre... ezt kellett volna kijegyzetelnem? :D)
2021. júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Metionin ***** válasza:
100%
23. áh de ismerős...én legutóbb sportoláskor kaptam meg egy nagyon ritkán látott ismerőstől, hogy minek szenvedek, a szülés majd úgyis elbassza a testem, feleslegesen sportolok. Mintha azt mondaná, hogy A halál, AZ őszülés, A klimax. Mintha a szülés olyan dolog lenne, ami mindenképp bekövetkezik.
2021. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Lányok, én azt mondom, hogy ilyen helyzetben álljatok ki magatokért! Ne hagyjátok, hogy random emberek belekotnyeleskedjenek az életetekbe! Ez a kérdéskör ráadásul elég privát is, hiszen soha senki nem tudhatja, hogy az adott nőnek miért nincs gyereke. GIRL POWER!!4!4!4!44!!4
2021. júl. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Metionin ***** válasza:
100%

25. Én már elengedem, ha olyan az illető, akivel nem találkozom gyakran, akkor nem állok le vele, mert korábbi tapasztalataim szerint képesek előadásokat tartani arról, hogy szülnöm KELL, egyáltalán mi az, hogy ez nekem választás kérdése. Gyerek KELL, a gyermek a boldogság, anélkül selejtes vagyok. Tökömnek sincs kedve ezt hallgatni, így inkább hagyom a fenébe.

A másik meg, hogy mi van ha valakinek nem lehet gyereke, pedig szeretne? Én is valószínű, hogy endometriózisban szenvedek, csak pont azért nem vállalom a laparoszkópiát, mert úgysem akarok szülni és a fogamzásgátló szinten tartja a tüneteket. Lehet hogy ha akarnék, nehezen vagy nem is esnék teherbe. Sohasem lehet tudni, hogy kinek szólogatnak be, ez intim dolog, nem szokták kiteregetni random ismerősöknek.

2021. júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

"képesek előadásokat tartani arról, hogy szülnöm KELL, egyáltalán mi az, hogy ez nekem választás kérdése. Gyerek KELL, a gyermek a boldogság, anélkül selejtes vagyok."


A gyerek az új mlm.

2021. júl. 6. 12:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!