Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj ha nem szépítem az...

Miért baj ha nem szépítem az életemet, nem hazudok?

Figyelt kérdés
Barátnöm sokat vitázik velem, hogy milyen hülye vagyok, hogy igazat mondok mindenkinek magunkról. Szerinte ilyet senki nem csinál. Pl voltunk nyaralni a fönököm házában ingyen, másoknak is így mondtam. Állítólag azt kellett volna mondanom, hogy fizettük a szép nyaralót vagy mondhattam volna hogy a miénk. Merthogy én egy utolsó csóró senkinek mutatom magunkat, pedig ugyanannyit dolgozunk mint mások és nem panaszkodhatunk anyagilag. Mások mindig vetítenek nekem is. Én erre nem vagyok hajlandó, hogy a végén belekeveredjek a hazugságba! Miért mondjam hogy én kp vettem a kocsit, amikor kis gondolkodással mindenki tudhatja, hogy a fizetésemböl nem jönne ki, csak hitellel?
2021. júl. 2. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyám ugyan ilyen. Mindig mondja, hogy nehogy ezt mondjam hanem (...). Tehát szépíti a valóságot hogy mások azt higyjék nekünk mennyire jó. Én mindig az igazat mondom, nem vagyok ennyire flúgos. Kit érdekel más véleménye?
2021. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, csak a barátnőddel vannak komoly gondok, ezek szerint.
2021. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs csilivili életed. A "barátnőd" hanyagold. Jobbat érdemelsz. Légy aki vagy. Ne érdekeljen más véleménye. Szard le.
2021. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Ez az egész 21. Század a szutyok közösségi médiával mi másról szól szerinted?

Mindenki teszi a szépet, teszi a jót és hogy milyen tökéletes azt egy forintot nem ér az életük (nem anyagiakban, emberileg).


Öszinte vagy? Azonnal szétszednek, lenéznek

2021. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem furcsa ez a kérdés, mert épeszű ember ilyeneket nem mond.
2021. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

“Te soha nem tudod mit kell mondani az embereknek. Soha ne panaszkodj, ha azt látják hogy rászorulunk dolgokra, az olyan mintha panaszkodnál, nem szeretik, el fognak kerülni. Nem kell teljes igazat mondani”


Hát nem tudom. Nem is vagyok közösségi oldalakon amúgy pont emiatt, nagyon sok a hazugság. Pl a legjobb barátnönek csoda élete van, aztán közben tudjuk hogy a lakhatás és pénz miatt van a 15 évvel idösebb pasijával és az egyetem elvégzése után azonnal dobbant töle. Ennek jelét se látni.

2021. júl. 3. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!