Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt miért csinálnak ki mindenkit?

Itt miért csinálnak ki mindenkit?

Figyelt kérdés
Tök átlagos kérdéseknél is látom, hogy a kérdező megsértődik egy tök random és a kérdésre adott válaszon vagy máshogy értelmezi azokat, megvádol mindenkit. Jelenti azokat a válaszokat amik valamilyen szinten a kérdésre válaszolnak de a kérdezőnek ez se tetszik hogy "körítés" van hozzá. Kb úgy válaszolgatott mintha egy királylány lenne és mindenki úgy ugrik ahogy fütyül kb. Máshol egy kérdésem tök jelentéktelen és értelmesen írtam ki erre egyből kérdezik ezt most miért? Tökre össze komplikálják pedig nagyon egyszerű kérdés volt, hiába írtam ki mindent úgy ahogy már kérdeznek pedig ott volt a válasz...Random válasz üzeneteket kapok privátban egy kommentemre pedig többen felpontozták mégis olyan jelentéktelen válaszokat kapok mint "a k..anyádat te gec.." és ennyi volt kb a privát, sőt ha válaszoltam is neki ő totál ignorál mintha ezzel a priváttal most kiélte a dühét XD? Mi van itt mostanában? Értem én hogy ez egy anonim oldal de ide ilyen emberek járnak többséggel most tényleg? Néha még valaki küldött egy régi kérdésemre talán egy akkora regény szöveget amiben full káromkodás volt hogy el se olvastam mindet majd válaszoltam valamit azt letiltottam erre szinte másodpercre pontosan rá látom hogy más userrel ír ő és kezdi "na látom letiltottál" mire számított...? és folytatta a monológját szintén regényt hosszúsággal és utána mikor letiltottam legalább felfogta...komolyan mit gondolt hogy nem tiltom le ezek után és hagyom hogy szapuljon vagy mi? Mondjátok hogy nem csak nekem tűnik fel mostanában ez a sok idegbeteg ember itt? Ti találkoztatok már ilyenekkel? Gondolkozom már azon, hogy nem is fogok kommentelni se kérdést feltenni mert itt mindent vagy túl komplikálnak, egymást támadják stb..és jobb csendben kérdéseket figyelni mint reagálni rájuk..egyedül vagyok ezzel?

2021. júl. 9. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül. Sok az unatkozó troll.

Ráadásul gyakran ártalmatlannak tűnő kérdésekből vérre menő vitákat generálnak, szítva a hangulatot.

2021. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre az oldalra sokan azért járnak, hogy kiadjak a frusztrációjukat arc és név nélkül. Sajna sokat romlott a színvonal az elmúlt néhány évben, én is csalódott vagyok. Ha visszaolvasok néha egészen régi kérdéseket, általánossagban sok kulturált hasznos választ olvasok, többet mint mostanában. Társadalmi probléma, az emberek egyre stresszesebbek, nem tudják levezetni, nincs értelmes szabadidős tevékenységük, szoronganak. Ne vedd a szívedre, nem hiszem, hogy ez javulni fog, inkább az ellenkezője várható.
2021. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tényleg az az igazság, hogy ez az oldal vált a frusztráció-levezető-hellyé. Én nagyon szerettem itt, mindig szívesen válaszolgattam, de az elmúlt hónapokban már ez változott kicsit, de csakis a színvonal miatt.

Lehangoló, ami most megy, viszont hiába nem rossz emberekkel vagyok körbe véve, de az offline világban is azt tapasztalom, hogy türelmetlenebbek, frusztráltabbak az emberek. Csak itt valahogy nagyobb dózisban vannak.

Kérdés is kevesebb már, az emberek le is morzsolódtak, viszont sajnos mind a válaszok, mind a kérdések színvonala is visszazuhant.

Nem számít mennyire segítőszándékkal írsz, valaki úgyis kiforgatja a szavaid, vagy beléd köt, mert "csakazértis!!". A Kérdező által említett privátok közül én is kaptam már, többek közt ezért sem foglalkozom ilyen üzenetekkel. Kérdések alatt is kaptam már hideget és meleget.

Eleinte magamra vettem, de már nem érdekel. Nem nekem szól, hanem az ilyen támadók így próbálják az életükben ért sérelmeket kompenzálni random embereken. Szóval ne vedd magadra Kérdező, ha látják, hogy bánt, csak jobban felspannolják magukat.

Szerintem sem fog ez javulni, még csak kicsit sem, inkább romolni fog. Azzal meg azt érik el, hogy a normálisabb réteg továbbáll, a többi meg itt ragad és kialakul egy mókuskerék.

2021. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nem nekem szól, hanem az ilyen támadók így próbálják az életükben ért sérelmeket kompenzálni random embereken."


Na megérkezett az ötezer dolláros válasz! Itt van a kutya jó mélyre elásva!


Kérdem én:


Miért nem AZOKON töltik ki ezek a beteg emberek a sérelmeket, AKIK nekik ezeket okozták???


Sose értettem ezt a hozzáállás, hogy" gyerekkoromban beszólogattak és most jóóól visszaadom!" Ja, csak épp azt felejti el, hogy pont nem annak adja vissza, aki megérdemli, aki ezt vele csinálta, hanem akármely más ártatlan embernek, aki viszont neki valójában soha semmi rosszat nem okozott!


XXI. század - én így (már nem) szeretlek!

2021. aug. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

De ez sajnálatosan már kb. öt évvel ezelőtt is így volt.


Egyszer még régen megkérdeztem, hogy "lakosztályokat miért nem lehet lefoglalni sehol?"


Na erre egy őstahó (válaszából kikövetkeztethetően ráadásul valószínűleg nem túl magasan iskolázott) frusztrált, elnyomott, megkeseredett alak nekemrontott mindenféle lenéző, trágár, undorító stílusú szöveggel. Hadd ne idézem vissza miket és miért vágott hozzám a "drágalátos" seggarc!


Bezzeg amikor pontosan az ő stílusával küldtem el őt melegebb éghajlatra, hogy ne merészeljen így beszélni velem...

...az bezzeg egyáltalán nem tetszett neki. És még képzeljétek el, azt hitte, hogy ezek után neki állhat feljebb... :DD

Meg tudtam volna fojtani azt a mocsadékot.


-<>-


Tudjátok mit akartam CSUPÁN ezzel a kiírással megtudni? :)


Hogy a tehetős embereknek mennyit kell éjszakánként leperkálniuk, hogy egy-egy ilyen elegáns szállodában, mérhetetlen luxusban megszálljanak.


Ennyi. Nem több. :)


De egyeseknek ez nem jut el a tudatáig, hogy egy kérdéssel valaki nem akar hihetetlenül komplex dolgokra megfejtést várni, sem aludni nem akar ilyen helyen - hanem csak egy ennyire egyszerű kérdésre vár választ. :)

2021. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!