Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kötelező akarni gyereket/szere...

Kötelező akarni gyereket/szeretni a gyerekeket /azonnal olvadozni, amikor meglátok egyet?

Figyelt kérdés
2021. júl. 11. 11:55
A kérdező szavazást indított:
Igen az
Nem
35 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem, egy konvenzionális balga szokás csak. Érdekes, hogy ismerős pulyáját már a legelső talinál nyalják-falják, de az ismeretlen Gipsz Jakabnéét nem.
2021. júl. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

Nem kötelező.

De hogy 0-ás EQ-s-nak fogsz tűnni mások szemében, az fix.

2021. júl. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Egy gondozott, jólnevelt kisgyerek önmagában cuki. Mikor félórája ordibál a szomszédban akkor kevésbé, vagy nyikorgatja a hintát nyáron nyitott ablakok mellett.
2021. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Engem hidegen hagynak vadidegen emberek vadidegen gyerekei, de ettől még nem lesz 0 az EQ-m. Bár ezzel csak azok dobálóznak, akik kevésbé intelligensek. :)
2021. júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
A childfree gunicsont megint.
2021. júl. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Dehogyis! Én is csak a saját gyerekeimet szeretem, az idegen,hülye gyerekeket nem szeretem, idegesítenek. A normális idegen gyerekek meg közömbösek számomra.

Amúgy pl a játszótéren látok hülyegyereket, az enyémeknek megtiltom, hogy odamenjenek, vagy szóba álljanak vele. Ezeknek általában a szülei is hülyék, már ránézésre is.

2021. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azert azt tudni kell, hogy attol az anyak agyfaszt kapnak, ha uton-utfelen gugyoresznek es negedeskednek a gyerekevel.
2021. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de sajnos a többség még mindig ott tart csak agyban, hogy szerinte igen.

Egyébként ez megint csak egy trollkérdés lesz, hogy lehessen ekézni a gyerekmenteseket. Ahelyett, hogy megtanulná végre a társadalom, hogy van gyerekes és gyerekmentes. Mindkettő rendben van. És van idióta és normális. Nyilván előbbi NOK, utóbbi OK. De odáig már nem akar senki eljutni, hogy ezen tulajdonságok minden kombinációja létezik. Tehát nem csak idióta gyerekmentes és normális gyerekes van, hanem bizony fordítva is, nem is kevés.

2021. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!