Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatal lányok miért csinálnak...

Fiatal lányok miért csinálnak mindenáron jogosítványt ha a párjuk úgy is vezet autót meg általában ért hozzá?

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem, de most nem kell belém kötni csak egy kérdés. Nem értem hogy nekik minek ha a párjuk vezet? És ha egyedül is mennek de valami baja lesz az autónak akkor mi csinál? Ha én nő lennék én nem csinàlnék amúgy jogosítványt. Inkább vitetném magam. Komolyan mondom.

2021. júl. 12. 16:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert mondjuk nem akar kiszolgáltatott helyzetbe kerülni? Mi van, ha a pasi nem ér rá? Akkor ne menjen sehová? Vagy mondjuk több napra menne rokonokhoz és a párja nem tudna levinni akkor ne is menjen?

Nő vagyok, szóval a férfi részét nem látom, de szerintem a pasinak is egy idő után zavaró lehet a sofőr szerep. Itt nyílván nem arra gondolok amikor közös programjuk van.

2021. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Talán mert nem kell mindig fuvarért kuncsorogni?
2021. júl. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm feleségének nincs jogsija (nem is akar), a munkahelyétől 30 km-re laknak, a buszközlekedés meg katasztrofális, nem érne be időben a melóba. Az asszonynak reggel 6-kor kell kezdeni, így a férje minden nap, hétvégén is hajnalban kel, hogy bevigye dolgozni, és már nagyon elege van.

Mielőtt megkérdeznéd, a nő kórházban dolgozik, azért van hétvégére is beosztva, a férje viszont amúgy 8-ra menne melózni.

2021. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Milyen kérdés ez, te miért szereztél jogosítványt, miért nem viteted magad inkább a a barátaiddal?
2021. júl. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
3. Ez esetben olyan munkát kell keresni ahova be tud járni. Biztos nem vinném en reggel hatra dolgozni ő nagyságát.
2021. júl. 12. 16:48
 6/22 A kérdező kommentje:
4. Mert a férfiaknak alap elvárás.
2021. júl. 12. 16:49
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

5 Akkor meg van a válasz a kérdésedre. :)


"Ha én nő lennék én nem csinàlnék amúgy jogosítványt. Inkább vitetném magam. Komolyan mondom."


"Biztos nem vinném en reggel hatra dolgozni ő nagyságát."

2021. júl. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne alap elvárás? A legtöbb lány rendes pasit keres és nem sofőrt
2021. júl. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Disznónak az ólban a helye. Ott visítson, ne a gyakorin. :D
2021. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért tettem le a jogosítványt, mert a vezetés egy hasznos képesség. Nem lehet arra támaszkodni az élet semmilyen területén, hogy más majd megoldja helyettem, ez nevetséges.


Eleve aki szingli, azt nem viszi a párja, ahogyan azt sem, akinek a párja nem tud vezetni - sehol se láttam, hogy a férfiaktól alapelvárás lenne, akit ismerek, az mind maga miatt csinálta meg.


Másrészt bármikor történhet bármi, ami miatt jól jön, hogy tudok vezetni. Például ha a párommal vagyok kettesben és rosszul lesz, akkor autóval be tudom vinni a sürgősségire. Ha nincs jogosítványom, akkor ott fogok állni egy autóval és egy vezetni éppen nem képes sofőrre várva a mentőket, holott lehet, gyorsabban ellátáshoz juttathatnám, ha én vinném be.

20/L

2021. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!