Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Régi osztálytársam közel 30...

Régi osztálytársam közel 30 éves férfi és még szűz, lehet meleg?

Figyelt kérdés
Sokszor próbáltam segíteni neki lányt találni, akár tanácsokat adtam neki stb de amit tudok hogy nincs önbizalma vagy ahogyan ő ezt gondolja lányok fele, viszont amit én láttam rajra a meg nyilvánulásán, én csak úgy azt tapasztaltam hogy meleg, anno suliban mindig fiukkal beszélgetett, lányokkal nem igen látam igazából a kéz mozgásain is mindig azt láttam, én erről beszéltem vele be látásaim szerint, olyan mindha nem vállalná fel vagy nem tudom, meg amiket anno tapasztaltam semleges volt lány osztály társakkal úgy mond el taszító, én gondolom rosszul vagy pedig az amire gondolok hogy meleg és csak nem vállalja fel, mondtam neki azt tudom egyik lány osztály társunk is hasonlót észre vet akkor a lány oda jöt hozzám és mondja furcsállja a srácot pl ami fel tűnt neki úgy fel húzta a nadrágot be vágot neki lány beszélt vele ezekről meg mondta neki hogy ne takarja ha ez van akkor vállalja fel és fiúval legyen, zavaros az egész, igy másoknak is hogy mi lehet.

2021. júl. 16. 03:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet, de ez a legbensőbb magánügye. Felesleges keresned az okokat, még az is lehet, hogy nem is szűz már, ha nem vagy vele mindennapi kapcsolatban.
2021. júl. 16. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez mind meg lehet de felém bizalommal van tehát ha úgy van mai napig szoktunk beszélgetni és egyben azért is mert sokszor segítek rajta csak hát nem hajlik erre ez is fura másik rész jó neki van akivel meg tudja beszélni az ő belső dolgait.
2021. júl. 16. 03:51
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nincs szüksége, vagy úgy érzi úgyse felelne meg.

Ez magánügy, nem biztos hogy meleg.

2021. júl. 16. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
A melegek sokszor lányokkal szoktak beszélgetni 😂
2021. júl. 16. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Elég zavarosan írsz. Lehetnének rövidebbek a mondatok meg normál helyen vesszők. Nem vagyok helyesírás huszár, hogy ezzel írkáljak mindenkinek de nehezen sikerült megértenem.


A kérdésre annyi. Ahogy előző mondta, meglehet csak nem tudsz róla.

Megnyilvánulások alapján belőni a szexualis orientáltságot meg nehéz, mert közel sem mindig egyértelmű.

Harmadszor pedig. Lehetséges, hogy a barátod egyszerűen nem akar kapcsolatot. Nem fél a nőktől, vagy bújkál, hanem csak nem vágyik kapcsolatra. Ha valaki másban leli az örömét, nem szégyen ha nincsen senkije, az sem ha szűz.


De ha még nem kérdezted meg, kérdezz rá kereken. De ez elutasítóvá teszi veled szemben is ha nem fogalmazol körültekintően.

Ha kérdezted és nem válaszolt, akkor hagyd.


Mert igen, lehet meleg is. Ha zavarja annak más oka van, egy ember támogatása nem segít. De lehet nem az.

Sőt az is lehet,hogy aszexuális. A népesség egy kis százaléka valóban az, de vannak.

2021. júl. 16. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Oks hogy magán ügy, de magán ügyeit mind meg ossza velem, neki az jó hogy el mondja és pl ha tanácstalan vagy bármi akár csak jól esik neki meg osztani velem pl mondjuk nem teszem nevetségesé, és nem verem a mellem egy idősek vagyunk és hogy én már voltam jó párszor lánnyal szexuális viszonyban, alapból nem vagyok ez aki dicsekszik, és ezt ő becsüli hogy inkabb támogatom és segítek.
2021. júl. 16. 04:54
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg hagyd ezt a Randiguru-skodást, majd ő szerez magának nőt, ha akar.
2021. júl. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tökmindegy? A szomszédom meg 40 is elmúlt és még a szüleivel is, soha nem volt senkije.
2021. júl. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Én már 30 is elmúltam és úgy vagyok szűz. Kicsit sem érdekel kinek tetszik és kinek nem. Ez az én magánügyem. Ha valaki ilyen szinten beleszólna, akkor nem sokáig lenne a barátom, se még ismerősöm sem az illető
2021. júl. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Mert ehhez mi közöd? De most komolyan... Ez nem támogatás amit csinálsz. Mert mi van ha homoszexuális? Vagy mi van ha élete végéig szűz marad? Semmi...

Szerintem foglalkozz a saját életeddel, de látom nagyon unatkozol. Pedig te is közel 30 éves vagy, de rémes ahogy írsz.

2021. júl. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!