Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Régi osztálytársam közel 30...

Régi osztálytársam közel 30 éves férfi és még szűz, lehet meleg?

Figyelt kérdés
Sokszor próbáltam segíteni neki lányt találni, akár tanácsokat adtam neki stb de amit tudok hogy nincs önbizalma vagy ahogyan ő ezt gondolja lányok fele, viszont amit én láttam rajra a meg nyilvánulásán, én csak úgy azt tapasztaltam hogy meleg, anno suliban mindig fiukkal beszélgetett, lányokkal nem igen látam igazából a kéz mozgásain is mindig azt láttam, én erről beszéltem vele be látásaim szerint, olyan mindha nem vállalná fel vagy nem tudom, meg amiket anno tapasztaltam semleges volt lány osztály társakkal úgy mond el taszító, én gondolom rosszul vagy pedig az amire gondolok hogy meleg és csak nem vállalja fel, mondtam neki azt tudom egyik lány osztály társunk is hasonlót észre vet akkor a lány oda jöt hozzám és mondja furcsállja a srácot pl ami fel tűnt neki úgy fel húzta a nadrágot be vágot neki lány beszélt vele ezekről meg mondta neki hogy ne takarja ha ez van akkor vállalja fel és fiúval legyen, zavaros az egész, igy másoknak is hogy mi lehet.

2021. júl. 16. 03:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy 30 éves és nem 12? Mert a felfogásod és írásod alapján annyi lehetsz... :D
2021. júl. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%

Normális ember 30 évesen nem próbál ennyire kukacoskodni más magánéletében. Javaslom próbáld ezt ki te is, kérdező!


Van egy sejtésem, hogy a "barátod" nem annyira tart jóbarátnak téged, mint te feltételezed. Ha akar valamit mondani neked a témáról, majd mond magától, de a téma erőszakos és folyamatos felhozásával tuti az ellenkezőjét biztosítod be.


De hogy az eredeti kérdésre is válaszoljak: nem, ez semennyire sem bizonyíték önmagában arra, hogy meleg lehet. Ezer más eshetőség is van, a legvalószínűbb az, hogy egy csomó feldolgozatlan lelki problémája van és nem tanult meg életében soha lányokkal beszélgetni.

2021. júl. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
38%

Az is lehet, hogy aszex. Szóval teljesen érzéketlen a nemi dolgokra. Vagy nagyon kicsit a farka, vagy nem áll fel, vagy más testi hibája van, amiért úgy érzi nem fogadnák el.


Az, hogy egy csávó nőies az nem jelenti azt, hogy meleg. Nekem volt ilyen barátom és amúgy egy tök romantikus valaki volt nők felé.

2021. júl. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%
Én is szűz vagyok harmincas létemre. Ennek oka nem a homoszexualitás vagy aszexualitás, hanem az autizmus sprektum zavar. Van olyan autista, aki házas, akár gyermeket is vállal, de nekem a társas kapcsolatok rész annyira sérült, hogy ez nem megy.
2021. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
(10) ahha te meg pedagógus vagy irodalom és nyelvtan tanár, a másik meg minek kell agresszív lenni? És le kezelő, tudod mit le szarom ha ez öröm neked legyen akkor, a másik meg te tökéletes ember vagy? akiben egy kicsi hiba sincs amit kétlek, senki sem tökéletes, szerintem hasznosabb lett volna ha nem írsz ide és nem a másikra teszel megjegyzést.
2021. júl. 17. 05:03
 16/16 anonim ***** válasza:
#15: Na én minden vagyok csak agresszív nem, plusz tanár sem. :D Ezek a felvetések... :D De köszönöm, hogy engem emeltél ki. Igaz a többség ugyanezt írta le neked. Látom fáj az igazság. Semmi rosszat nem írtam, csak a véleményem. Azt hittem azért ìrtad ki a kérdést, hogy írjunk véleményt. Az meg kicsit sem normális, hogy egy 30 éves ember életében kutakodsz ennyire. Lassan már ott leszel akkor is ha szexel és boldog leszel hogy összejött! Azt is tartom, hogy ez a kommented is olyan 30 évesen, mintha egy 12 éves ember írta volna. Jól mondja a 11-es válaszoló. Szegény barátod...
2021. júl. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!