Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekek LMBTQ érzékenyítéséne...

Gyerekek LMBTQ érzékenyítésének káros hatásai? Kutatás? Forrás?

Figyelt kérdés
Sokan mondjátok, hogy káros hatással van a gyerekek szivárványos érzékenyítése. Erről tudnátok hiteles kutatást, forrást küldeni?

2021. júl. 17. 09:44
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
77%
Így is lenne. Középiskolában. Általában középiskolában jönnek rá a gyerekek, hogy kikhez vonzódnak. Ott talán még okés is lenne. De ezt az érzékenyítést általános iskolába, és még az óvodákba akarják vinni, ahol még a gyerekek nem tudják, hogy kikhez vonzódnak. Ott tudnak hatást gyakorolni a gyerekekre ezzel kapcsolatsoan.
2021. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
80%
Hallottam, de az még elég ködös egy dolog. Mondtam lehet h egy két gyerek osszezavarodik. De ekiknel ösztönösen hetero vágyak vannak azok nem zavarognak össze vissza. Attól még h két kislány vagy nő kiprobalja a csókot az nem jelent osszezavarodast csak kíváncsiságot. Ez nm úgy jön az emberben h vajon mi vagyok meleg vagy hetero? Hanem úgy h:basszus miért érzek ilyen fura dolgokat, talán meleg vagyok? Csak úgy az ember ezen nm gondolkozik el
2021. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
82%
Óvodásoonak nincsenek semmilyen szexuális vágyai.
2021. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
87%
#23 De attól még lehet őket a melegek elfogadására nevelni.
2021. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
12%
Gyerekek hamarabb lennének felvilágosítva a melegekről mint a heterókról. Jó lenne így?
2021. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
89%
Ki mondott ilyet? Minden ember látja h általában valakinek egy apja és egy anyja van. Ezt nem a szüleid mondták el neked sem hanem láttad és már kiskorodtol tudtad.
2021. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
51%
Attól még, hogy van egy apa meg egy anya nem fogja tudni, hogy mi az a heteró szexualítás. Csak annyit tud, hogy az apja férfi, az anyja pedig nő. Amíg a heteró felvilágosítást körülbelül általános iskola hetedik osztálykor kezdik, addig a meleg felvilágosítást már óvodáktól kezdenék.
2021. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy kezdenek. Ember ennyit akarnak, vannak akiknek kettő azonos némű szüleik vannak ne utald őket ne undorodj tőlük. Ezt mégis honnan szeded? Te szeretnéd ezt?
2021. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
69%
Magyarországon ezt még nem kezdik, ezért is írtam, hogy kezdeNÉK. És Magyarországon meg olyan sincs, hogy két azonos nemű örökbe fogadnak gyereket. Nem utálom őket, és nem is undorodom. Ezt én is megkérdezném. Hogy én utálom őket azt honnan szeded? Esetleg szeretnéd, hogy utáljam?
2021. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
67%
Dehogyis nem rád gondoltam, azt írtam h a gyereknek ezt kéne tanítani. Egyébként egyedülálló ember fogadhat örökbe gyereket csak erre nagyon nagyon kevés példa van. Én is erre írtam. Ovodatol sem kezdenék el a szexualis felvilágosítást
2021. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!