Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha szeretek felvágni...

Baj ha szeretek felvágni pénzzel, drága dolgokkal stb?

Figyelt kérdés
18F
2021. júl. 19. 02:18
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:

#19

Miért, az jobb lenne, ha 2 hónapot nyári munkáznék majd elverném értelmetlen dolgokra?

2021. júl. 19. 07:18
 22/58 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nem baj, téged fognak felszínesnek gondolni.
2021. júl. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erről a bohóc berkikrisztián jut eszembe meg a fuxos cigók ármáni atlétában.

Az a kategória,aki villog ,de a benzinkúton 2000ért tankol.

Aki megszokta,hogy jól el van eresztve és ismeri is a pénz értékét,annak nem kell demonstrálni a külvilág felé.

Egyszerűen csak élvezi,hogy nem az ár alapján dönt,ha szüksége van valamire.Nincs szüksége arra,hogy mások előtt körbe hordozza a fényűző életét.

2021. júl. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem baj így mert nem ismerlek személyesen, de ha ismernélek tuti bajnak tartanám mert nem bírom azokat az embereket álltalában akik felvágnak azzal, hogy sok pénzük van és sok drága ékszerük. Mondjuk ha tisztességesen szerzed meg a drága cuccokat akk. még hagyján de akkor is felvágós elitnek tartanám az ilyen embert.
2021. júl. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
92%
Bajnak nem baj, csak primitív emberek sajátossága.
2021. júl. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
89%
18 évesen nagyon irritáló az ilyen ember, elég cink
2021. júl. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
90%

"Miért, az jobb lenne, ha 2 hónapot nyári munkáznék majd elverném értelmetlen dolgokra?"


Még mindig jobb azzal villogni, amiért te magad dolgoztál meg, mint olyanra felvágni, amiért semmit se tettél. Anyádék pénzéhez neked semmi közöd, azért ők dolgoztak meg. Majd ha te is megdolgozol valamiért, na, akkor legyen nagy szád. Egyébként pedig csupán irritációt fogsz mindenkiből kiváltani a viselkedéseddel.

2021. júl. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
83%

Nézzük máshonnan:


1. Az értelmes, rendes, barátnak és szerelmi partnernek valókat taszítani fogod, a buta, szánni való haszonlesőket vonzani. Szerinted ez gáz?

Ha nem, így tovább.


2. Meg mernéd-e a feltett kérdésedet a szüleidnek mutatni? Szerinted nem csapnának a homlokukra, hogy jó ég, hol rontottuk el? Ha nem, így tovább. Mert akkor a családod is ilyen, és számotokra ez a természetes attitűd.

De ha nem mernéd megmutatni, akkor bizony te is érzed, hogy ciki vagy... Mármint jelenleg. Mert a változás lehetősége mindenki előtt ott áll. Gondolkodj, érlelődj, próbáld ki az igazi munkát. Ne hidd magad tapasztaltabbnak a rendes dolgozóknál, erre semmi okod.


Pár év múlva visszanézed a kérdésedet, és égi fogsz fiatal önmagad előtt.

2021. júl. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
11%
Nekem nem. Inkább a szememben egy értékes ember vagy, nem a tipik gyári proli. Pénz=személyiség.
2021. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%

"Miért, az jobb lenne, ha 2 hónapot nyári munkáznék majd elverném értelmetlen dolgokra?"


Miért kellene elverni a saját keresetedet? Én nem verem el értelmetlen dolgokra a fizetésemet.

2021. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!