Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha szeretek felvágni...

Baj ha szeretek felvágni pénzzel, drága dolgokkal stb?

Figyelt kérdés
18F
2021. júl. 19. 02:18
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:
Épp arra törekszem, hogy ne kelljen napi 8 órát dolgoznom, legalább is 30 felett már ne.
2021. júl. 21. 16:06
 52/58 anonim ***** válasza:
62%
Akkor tedd a pénzed nyugdíj célú megtakarításba.
2021. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
87%

50 ezret kap hetente... Én anno 15 éve ilyen idősen heti ezret kaptam.

Onnan, ahol te vagy, vállalkozast nem nehéz építeni. Próbáld meg anyuapu pénze nélkül, utána menőzzél, hogy neked összejött. A 36 éves nő igenis büszke lehet a tehermentes házra, mert azt saját maga érte el. Neked bármennyid lesz soha nem leszel elégedett vele, mert mindig többet akarsz majd. Ahogyan azt aputól láttad.

2021. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim válasza:
87%

Apám gazdag volt. amint a szüleim elváltak apám kéthetente meglátogatott.mutogatta a drága nyilait stb. én mentem nyilazni, majd úszni s aztán vívni. anyu fizette a szemüvegemet, de amint 16 évesen lett saját pénzem konyhalánykémt én vettem. apám semmit sem adott a sportszerekért, anyu örülhetett h megveszem már magamnak a szemüveget s adtam neki fára stb. dolgokra pénzt.

tehát szemüveg, sportszerek, tandíjak, fára, ételre stb. én kerestem meg.

23 évesen magam vettem panellakást amiben mai napig élek 29 vagyok. apám még mindig nyilakra költ s azt mutogatja. sohase segitett semmiben sem.

elküldtem a francba mert csak egy nagyképű barom. főleg azok után h a testvérem terhes lett s olyan házban volt kénytelen élni ahol kinti budi van. megmondom h anyu mindig adott a hugomnak pénzt s amit abbol vett mindig nagyképűsködött. mára csak könyörög mindenkinek. tőlem lopott 500 000ft ot. nagynehezen megbocsátottam neki. mai napig csak egy szánalmas kis senki. a házat kikönyörögte egy távoli rokonunktól. nekem van 1 millió félre rakott pénzem. míg ő csak elherdálja.pedig neki is idősebb barátai voltak.

nekem nem voltak barátaim. se csaladom se barátok soha nem segitettek. magam dolgoztam meg mindenért.

ritka dolog h valakinek 23 évesen saját lakása legyen s nem is kicsi.no meg 1 millio tartaléka. úgy h én segítettem anyámnak aki megsem érdemelte azok után h a húgomnak mindent megadott a felvágós életstílusáért. a hugom sem érdemli meg a megbocsátásomat azért merz pénzt lopott tőlem amit egyébként visszaloptam.

s nem vagyunk cigányok.


másnak anyuci s apuci fizeti a tagdíjakat, sportszereket, szemüvegeket, lakast stb.


csak vágjál fel apuci s anyuci pénzével. az ilyenek mindíg adósságokba fulladnak, ahogy apám s a húgom is s mindenki akit így ismertem.

2021. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:
Hülyeség, erre ennyit tudok mondani.
2021. júl. 24. 16:11
 56/58 anonim ***** válasza:
89%
#55 Pedig egy ilyen végtelenül okos, megfontolt embertől mint te, többet várnék...
2021. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
87%
Fejletlenségre utal. Nem baj, van akinek az állatok szintjén is kell lenni. Tipikus 20%os üres boldogtalan, önismeret 0, stb "ember" vagy.
2021. júl. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim válasza:
100%
Ha nem nézel le ettől még másokat és nem viszed túlzásba akkor szerintem nem baj
2021. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!