Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha szeretek felvágni...

Baj ha szeretek felvágni pénzzel, drága dolgokkal stb?

Figyelt kérdés
18F
2021. júl. 19. 02:18
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem, viszont téged nagyon ellenszenvessé tesz. A pénzt is tudni kell természetesen kezelni, főleg, hogy nem is te dolgoztál meg érte.
2021. júl. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
85%
Baj, főleg, ha nincs mire. 18 évesen nehezen a sajátod az a pénz. Ha majd megszerzed magadnak akkor meg már minek. Szóval mindenképp gáz, proli dolog.
2021. júl. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
92%

Persze hogy baj. Bizonyos körökben...

Más körökben viszont teljesen természetes. Attól függ, hogy kit kérdezel.


Bár 18 évesen a kis zsebpénzedet inkább tedd félre.

2021. júl. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
87%
Na az ilyet küldeném ki 8 órába kapálni, hogy megtudja, hogy mi a pénz értéke. 18 évesen a szüleid pénzével villogni igen gáz és ciki.
2021. júl. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
Hidd el, szerintem jóval több fogalmam van a pénzről és az értékéről, mint annak, aki napi 8 órában szív a munkában.
2021. júl. 19. 06:05
 6/58 anonim ***** válasza:
96%
Ha lenne fogalmad, akkor nem jutott volna ilyen gyerekesen éretlen viselkedés az eszedbe.
2021. júl. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
89%
Ui. de hát igaz, mit is várhatunk egy 18 éves kis taknyostól. 😒🙄😂
2021. júl. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
93%

Ultragáz.

Cigányok csinálnak ilyet. Pl lefotózzák a pénzt és felteszik facebookra 😂

A saját kis c-type köreidben biztos menő vagy tőle, de a normális, intelligens réteg le fog nézni.

2021. júl. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
95%
Nem baj, csupán bizonyítod fűnek-fának, hogy több a pénzed, mint az eszed.
2021. júl. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:

"Pl lefotózzák a pénzt és felteszik facebookra 😂"

Hát ha felvágás alatt ezt értettétek, akkor jogosak az eddigi válaszok, de most nem fogok bele menni ebbe.

"A saját kis c-type köreidben biztos menő vagy tőle"

Nem, egyáltalán nem vagyok a "körömben" menő, mivel hasonló beállítottságú, viszont kicsit idősebb emberekkel barátkozok általában. Fiatal vállalkozókkal, befektetőkkel stb. akik már elértek valamit, és tényleg tele vannak pénzzel. Tőlük lényegében tanulok is rengeteget, hogy én is ide jussak egyszer, ő szerintük pedig minden esélyem megvan erre a jelenlegi gondolkodásmódom és az alapján, ahogy a pénzhez állok.

2021. júl. 19. 06:37
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!