Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha szeretek felvágni...

Baj ha szeretek felvágni pénzzel, drága dolgokkal stb?

Figyelt kérdés
18F
2021. júl. 19. 02:18
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a legjobb, ha megkeresnéd a pénzt munkával ÉS nem vernéd el hülyeségekre. Tehát ahogy normálisék csinálják.
2021. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
100%

Arra lehetsz büszke, hogy tudsz pénzből több pénzt csinálni. Nem csak az a munka, ami fizikailag megterhelő.

De túlzásba viszed, még nem is ezen van a hangsúly, ha jól értem.

2021. júl. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
3%
Na, irigykedik a sok büdös irigy magyar 🤣🤣🤣🤣
2021. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
80%

Először csak röhögtem egyet a korodat látva, mert a te korosztályodra abszolút jellemző ez a felszínesség, ebben a korban még nem tudja az ember hogy mik a valódi értékek, mik a fontos dolgok az életben.

De amikor írtad hogy idősebb barátaid vannak, elgondolkodtam hogy mennyire rossz irányba mész ha ilyen primitív emberekkel veszed körbe magad akik még idősebb létükre is ott tartanak agyilag, hogy a pénz azért van hogy flexeljünk vele.

Általában akinek idősebb barátai vannak, az érettebb személyiség, mert az ember akarva-akaratlanul ahhoz formálódik akivel sok időt tölt. De ha ezek a szóban forgó idősebb barátok egy tini szintjén vannak, akkor megette a fene az egészet.

2021. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd, mert ezzel magad alatt vágod csak a fát.
2021. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
9%

Az ide írogatók irigyek rád, nehogy elérd a céljaid. Nekik nem lett pénzük, mert 18 évesen inkább buliztak, ezért most neked se legyen.

Ne hallgas rájuk. A pénzzel való vagizás nem jó dolog, de a pénzkeresés igen. Tanulj a vállalkozó ismerőseidtől és legyen neked is sok. Az irigy magyarokat felejtsd el, csak vissszahúznak. Sok sikert!

2021. júl. 21. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
79%
Saját tehermentes lakásom van 36 évesen saját pénzből, mert nem szórtam el hülyeségekre, amit megkerestem, és nem a szüleim rakták alám. Magamat tartom el egyedül nőként, most is van spórolt pénzem... stb. Büszke vagyok rá, hogy ösztönösen jól tudok bánni a pénzzel, mert nekem ezt nem tanították tudatosan, sokan meg eladósodnak. Viszont semmire nem vágok fel. Mire legyek irigy? 😆 A kérdezőnek még ott van a tojáshéj a popsiján, más pénzével könnyen kérked. Majd ha ugyanezt eléri saját erőből, amit én, akkor lehet neki gratulálni.
2021. júl. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:
Utolsó, azért ez elég távol áll attól amit én akarok elérni. A te helyzeted kb. átlagos.
2021. júl. 21. 10:33
 39/58 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbben mégse érik el ezt a szintet egyedül, kérdező, én pedig egyedül értem el. Nem szokták elhinni. Szóval a legtöbb ember átlag alatti ezek szerint. ;-)

No, de térjünk vissza a kérdésedre 18 év múlva, hogy te addigra hol tartasz majd. Az én életem stabil, a megtakarításaim folyamatosan növekednek, jut pénzem hobbira, olyan munkám van, amit szeretek, és még keresett is, szóval nem állok meg ezen a szinten.

2021. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
87%
Pisis vagy még. Majd akkor vágj fel, ha nem anyu-apu pénzével gazdálkodsz, hanem magadnak kell megteremteni.
2021. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!