Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz ha képzőművészetis...

Nagyon gáz ha képzőművészetis diákok egymáson „gyakorolják“ a művészi aktot kölcsönös alapon?

Figyelt kérdés

A végzéshez be kell adni egy portfóliót (rajzok festmények vázlatok) és ennek része a „művészeti anatómia“ kódnéven futó ábrázolás, magyarul aktkép.


Két opció van: horror áron modellt fogadnak óradíjért (10-15.000 /óra)


Vagy megoldják egymás közt ingyen. Én modellt állok neked, te nekem. Ingyen, kölcsönösen.


Nagyon gáz, ha ellenkező nemű diákok egymás előtt modellt állnak /ülnek nyilván pucéron?


Azért kérdem mert én is "beszálltam" a bizniszbe, és bizony rajtam lenne a sor, eddig nekem állt modellt más, most viszonoznom kell.

Ha korrekt vagyok nem táncolhatok ki a szituból.


2021. júl. 21. 11:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
99%
Nem gaz, amig nem akar olyat is gyakorolni az egyik fel, amit a masik nem akar.
2021. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

ilyentől védve vagyok mert csoport előtt működik, nem vagyo kettesben senkivel, van egy 5-6 fős csoport, 1 modell + 5 alkotó.


Mondjuk külön para 5 ember előtt egyedül pucérra vetkőzni de más is túlélte én is túl fogom.

2021. júl. 21. 11:55
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha előre megbeszéltétek és a másik fél tartotta magát a deal-hez, akkor neked is illik. Nem gáz, ő is bevállalta, te is, meg majd az utánad következő is.
2021. júl. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

de egyébként sose értettem hogy a lányok miért állítják úgy be magukat hogy nekik ez sokkal "nehezebb" mi a nehezebb?

levetkőzni?

Miben lenne nehezebb mint egy fiúnak?


többször hallottam hogy jajjjjj én is vetkőzzek? jajj na jó de te fiú vagy neked könnyebb... aztán miért lenne könnyebb?

2021. júl. 21. 12:00
 5/35 anonim ***** válasza:
99%

Neked most csak lelki megerősítésre van szükséged valójában szerintem. Mivel racionálisan ezt tisztáztad magadban.

Biztos, hogy halál kínosan fogod magadat érezni (valószínű ők is ezt érezték), de az eredménye a munkátoknak a cél és a lényeg. Én szorítok neked, remélem jól fog menni! :)

2021. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

"Biztos, hogy halál kínosan fogod magadat érezni "


Na az tuti. És remélem egy "bizonyos" testrészem abban az állapotában marad végig, amiben általában lenni szokott. LÁnyoknak ezzel sincs gondjuk.

2021. júl. 21. 12:02
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Egyik bináris nemnek sem könnyű a meztelenség kvázi oda nem illő szituációban.
2021. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
68%
Nehezebb a lányoknak mert le kell vetkőzniük (tehát: egy kiszolgáltatott állapotba kerülniük) egy másik egyed előtt aki valószínűleg szexuálisan vonzódik hozzájuk és emellett nagyobb és erősebb. Nem atomfizika.
2021. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

"egy másik egyed előtt aki valószínűleg szexuálisan vonzódik hozzájuk "


Jajj hagyjuk ezt az önáltató nagyképű beképzelt szart. Olyan csajok is vannak a környzetemben akiket bottal se piszkálnék meg.

Ha levetkőzik, max a hányinger fog el, és nem a kangörcs.


Mellesleg ez vissza is igaz akkor. És mi van ha egy csaj majd rajtam legelteti a szemét? Neki szabad nekem nem?

2021. júl. 21. 12:09
 10/35 anonim ***** válasza:
98%
Még annyit, hogy annyira nem kell feszélyeznie. Jó esetben mind művészként néznek rád, te ott kint, csak egy tárgy vagy. Nyilvan te is így rajzoltad. Mi is csináltuk. Bár igaz, hogy itt a fiúknak van egy kis bibije. Próbálj olyan pózt felvenni, ami némikepp takar.
2021. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!