Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz ha képzőművészetis...

Nagyon gáz ha képzőművészetis diákok egymáson „gyakorolják“ a művészi aktot kölcsönös alapon?

Figyelt kérdés

A végzéshez be kell adni egy portfóliót (rajzok festmények vázlatok) és ennek része a „művészeti anatómia“ kódnéven futó ábrázolás, magyarul aktkép.


Két opció van: horror áron modellt fogadnak óradíjért (10-15.000 /óra)


Vagy megoldják egymás közt ingyen. Én modellt állok neked, te nekem. Ingyen, kölcsönösen.


Nagyon gáz, ha ellenkező nemű diákok egymás előtt modellt állnak /ülnek nyilván pucéron?


Azért kérdem mert én is "beszálltam" a bizniszbe, és bizony rajtam lenne a sor, eddig nekem állt modellt más, most viszonoznom kell.

Ha korrekt vagyok nem táncolhatok ki a szituból.


2021. júl. 21. 11:49
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Na tessék . Akkor ez a nagy okosság is megdőlt.
2021. júl. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát, haver - ha már igénybe vetted a másikat, akkor neked is teljesítened kell.

Egyébként ez tényleg nem művész gondolkodás, próbálj szabadulni tőle mielőbb.

2021. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudják, honnan rajzolsz. Mit nem lehet azon érteni, hogy mindenki azt teszi be a portfólióba, amit ott rajzol, és nem vagy rákényszerülve, hogy másokon gyakorolj, pláne mert fizetni kéne érte, ha nincs ingyen modelled. Természetesen LEHET, senki nem tiltja meg. De nincs olyan, hogy arra kényszerülj, amit a kérdező ír, hogy két opciód van: horror áron modell vagy egymás között modellkedtek. Ha nem akarod egyiket sem, megcsinálod bent a suliban mint sok más képzőművészetis diák.
2021. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, ha nektek belefér egymás között. Nyilván ha sok pénzt fizetni modellért nem akartok, és olyan ismerősötök sincs, aki vállalná, akkor nektek magatoknak kell levetkőzni.


Egyébként ha esetleg valaki olyan olvassa ezt a kommentet, akinek szüksége lenne egy modellre, írjon rám nyugodtan. Nem fogok feszengeni, és az árral sem lesz gond. 😀

2022. febr. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi történt közben?
2022. febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!