Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiásként, vagy...

Szociális fóbiásként, vagy elkerülő személyiségzavarban szenvedők, hogy viselitek a sulit, a munkahelyet, a mindennapi agyalást, meg a kritikákat?

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Ugy hogy egyedül élek,és mindent ittgonrol intézek mire jó a net.

Egy időbe én is akartam bejáros munkahelyet,de nem bírtam így itthonrol csinálok mindent.

Bele betegetem,fekélyem lett 190 es pulzusom volt,az orvos mondta hogy kezdjek valamit mert eből komolya baj lesz.

Azota nem veszek komolyan semmit sem ,csak élem az életem,és a karrieről is lemontam rájöttem bem éri meg ha enyire bele betegsem.

Mindent itthonrol csinálok,vagy nagyon minimálisan megyek emberek közé akkor is csak egyszere egy ember köze,szoval magán oktatást tartok,stb.

Meg van gazdaság is ,szoval az ember ha akarja megtudja oldani,aki akarja,mindenre van megoldás

2020. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rosszul..)

Főleg úgy, hogy hétfőtöl új munkahely..

2020. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nálatok mennyire van jelen a magány?

Nem hiányoznak az emberek?

2020. aug. 22. 15:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Eléggé rosszul, de próbálok kitartani. Azért az évek alatt muszáj volt megedződnöm, hogy le tudjam győzni a kihívásokat- úgy, ahogy.
2020. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eléggé magányos vagyok sokszor, nincsen semmi aktív szociális életem, és ez lelkileg nagyon megvisel.
2020. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok ,van párom,de pl ha karácsonykor jönnek a rokonai ,az borzalom..elkerülő személyiségzavarban van

.

2020. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok,még nem volt barátom,és nagyon magányos vagyok ,de ez van
2020. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, hogyan "boldogultok"? Ti diagnosztizálva vagytok? 6-os, hogyan viszonyul hozzád a párod?
2020. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!