Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk miért jelöltök?

Fiúk miért jelöltök?

Figyelt kérdés

Kedves Férfiak!

Kiváncsi lennék ti miért jelöltök/követtek párkapcsolatban ismeretlen lányokat közösségi oldalakon?

Pláne olyanokat akik “szépek”, vagy kirívóbb, magamutogatók képeik vannak.

Nő vagyok, és kiváncsi.



2021. júl. 26. 07:00
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
92%
A nagyszámok törvénye alapján, hátha összejön valami szex. A legtöbb ember, nem úgy érzékeli a külvilágot, ill saját magát, a helyzetet, mint ahogy az a valóságban van, vagy ahogy azt a másik ember látja. Ezért jelölgetnek, próbálkoznak, bár, ha elég jóképű a férfi, akkor sikere is lehet.
2021. júl. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
14%
Miért ne jelölnének? Engem meg egy csomó jó csaj jelöl a világ összes tájáról.
2021. júl. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
87%
Na vajon miért.
2021. júl. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
23%

Mert a világon ez nem előírás, hogy ki kit jelölhet be és kit nem.


Az más kérdés, hogy viszonozzák is az adott illető jelölését, de akkor sem előírás, hogy TILOS ismeretlen lányokat jelölni.

2021. júl. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
29%

Az emlosoknel altalaban a kommunikacio a jeloles celja, es ez az embernel sincs maskepp. Attolhatnam ezt poenos formaba, hogy feromonok, meg territorium, meg miegymas, de nem is olyan vicces az elv, mint elsore tunik.

A kozossegi oldalaknal is pontosan ez a celja a "jelolesnek", a masik fel figyelmenek a felkeltese sajat magunkra. Ez mar onmagaban is kommunikacio.

2021. júl. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
35%

"világ összes tájáról"


Engem tavaly egy 15 éves, Lilly nevű lány jelölt be, beszélgetés céljából.

Nem tudom, valószínűleg nem hallott még a közeli ismerősök funkcióról, ugyanis ez a kishölgy Indiában él.

Egyetlen egy közös ismerősünk van, aki meg Londonban él.

Szóval ez akár visszafelé is működik, igaz, nem gyakori, de működik!

2021. júl. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk beállítod hogy csak ismerősnek ismerősei jelöljenek vadidegen nem. Szerintem azt is be lehet hogy idegen ne tudjon üzenni se. Csak azt jelöld vissza akit ismersz.
2021. júl. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
27%

#7 Szerinted a kérdező nem tudja, hogy belehet állítani, hogy csak az ismerősök ismerősei tudjanak jelölni?


De ugyanúgy az ismerősök ismerősei is jelölgetni fognak lányokat és még jobban abban fognak bízni, hogy közös ismerősökön keresztül annál esélyesebb, hogy vissza megy a jelölés.

2021. júl. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
88%
Nekem pl instagramon az a gyomorforgató,mikor férfiak fiatal lányok képe alá irogatnak, hogy "de szép vagy" "szívesen lennék veled" stb. És a férfi a profilképén a családjával látható, az adatlapján ki van írva, hogy házas ...
2021. júl. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
66%

Igazából attól függetlenül, hogy akarunk e valamit vagy sem, nem szép dolog párkapcsolatban vadidegen lányokat követgetni, jelölgetni. Én legalábbis biztos nem tenném, mert lenne annyi tiszteletem a párom felé, hogy nem hozom őt ilyen helyzetbe.

23/F

2021. júl. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!