Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó dolog ha az ember „kiáll“...

Jó dolog ha az ember „kiáll“ magáért egy munkahelyen, ha emiatt másnap kirúgják?

Figyelt kérdés

Több havi kifizetetlen túlórapénz lógott a levegőben, és a cég részéről csak az üres ígéretek.

A fickó bement a főnökhöz és közölte na akkor mától túlóra nyista, de egy perc se, majd ha egy összegben megkapja az összes elmaradást, majd akkor lehet beszélni túlóráról.

Kiállt magáért.

Még aznap kézébe kapta a felmondását.A túlórapénzt azt nem, nem is fogja.


Se pénz se állás. De kiállt magáért.

Megérte?


2021. júl. 26. 12:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Most te azért tetted fel a kérdést, hogy önigazolást nyerj milyen "hülye " volt a kolléga a tettéért?
2021. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
92%
Ilyenkor új munkahelyet kell keresni és ha megvan akkor felmondani...
2021. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
50%

Mérlegelni kell ilyenkor.

Ha nincs más munkalehetőség, és úgy rúgatom ki magam. kikötik a villanyt, a házat meg viszi a bank.

Utána aztán melegíthet belülről hogy kiálltam magamért.

2021. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes, hogy veled hetente történik valami ilyesmi. Már a stílusodról is felismerhető vagy.
2021. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozzon ingyen a halál.


Persze a döntés helyessége attól is függ, hogy van-e hova utána menni?

2021. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Én a rossz kollégák miatt mentem el, a hely is életveszélyes volt. Jó nagy balhék közepette távoztam, mert rám szálltak és irányítani próbáltak. Nem sikerült. Egyik percről a másikra vágtam rájuk az ajtót, persze az előző napokat is mérlegeltem. Soha életemben nem csináltam ilyet, de életem egyik legjobb érzése volt! Azt mondtam magamban, hogy jól döntöttem! Szóval ebből a szempontból megéri, hogyha a legnagyobb szarból szabadulsz, akkor az egy felszabadító érzés! Akkor is, ha pár nap múlva keserédesen kell aláírnod a kilépő papírjaidat és mindenki fanyalgóan néz! Ilyenkor nem kell velük foglalkozni, mintha ott sem lennének, csak pakolsz és teszed a dolgodat! Keménynek kell lenni, mint a Terminátor! Magadat nem szabad hagyni! Ilyen áron biztos nem! Olyan helyre menj, ahol jól érzed magad és elfogadnak! Az a te helyed! Már az is kiváltság, ha nem vagy csesztetve!
2021. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Igen. Mehet perelni és a pénze húszszorosát meg fogja kapni.
2021. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

A munkahelye meg csak bizonyítsa, hogy okkal lett kirúgva ha tudja.

(Nem fog menni.)

2021. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

"Mehet perelni és a pénze húszszorosát meg fogja kapni."


Semmit se fog kapni egy petákot se mert semmiféle módon nem tudja bizonyítani még magát a túlórákat se, hiszen az is csak úgy okosban jelenléti ív és minden nélkül ment.


Egyébként baromságot meg ne pofázzunk mert még ha bizonyítja is (ld vonatkozó jogszabály) a PEREL ÖSSZEG x jegybanki alapkamat x 0,36 összeget kaphat!!

Számold ki az mennyi. Alig több mint maga a perelt összeg.

100.000 ft esetén egészen pontosan 100.117 ft-ot kap.


Húszszorosát mi?

NA?

megéri?

2021. júl. 27. 18:30
 20/29 A kérdező kommentje:

"meg csak bizonyítsa, hogy okkal lett kirúgva ha tudja.


Bármikor 1000 okot kitalálnak. Arra van a céges jogász.

Már nagyon sok embert kivágtak innen kamu, de papíron nem támadható indokokkal.

2021. júl. 27. 18:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!