Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó dolog ha az ember „kiáll“...

Jó dolog ha az ember „kiáll“ magáért egy munkahelyen, ha emiatt másnap kirúgják?

Figyelt kérdés

Több havi kifizetetlen túlórapénz lógott a levegőben, és a cég részéről csak az üres ígéretek.

A fickó bement a főnökhöz és közölte na akkor mától túlóra nyista, de egy perc se, majd ha egy összegben megkapja az összes elmaradást, majd akkor lehet beszélni túlóráról.

Kiállt magáért.

Még aznap kézébe kapta a felmondását.A túlórapénzt azt nem, nem is fogja.


Se pénz se állás. De kiállt magáért.

Megérte?


2021. júl. 26. 12:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Megéri.Megéri.Megéri.
2021. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nekem erkölcsileg megérné. Anyagilag meg kérdés, hogy tudna-e más munkát találni. Már elnézést azért, amit írni fogok, de ha annyira nincs semmilyen képzettsége, vagy egy zsákfaluban lakik, és nem hajlandó költözni, hogy örülhet ennek a munkának is, akkor lehet, hogy nem volt egy észszerű döntés.
2021. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Megérte!
2021. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Igen megéri....
2021. júl. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

"hogy örülhet ennek a munkának is, akkor lehet, hogy nem volt egy észszerű döntés."


Az ILLETŐ MAGA mondja alig 1 héttel az események után hogy idézem "jó nagy hülye voltam"


megérte? Látjuk.

2021. júl. 29. 09:19
 26/29 anonim ***** válasza:
Akkor is megérte...
2021. júl. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

"Akkor is megérte..."


Értem. Gondolom, szívesen állod majd helyette a villanyszámláját ha már neki arra se lesz pénze állástalanként.

Küldhetem hozzád? eltartod őt?

Hogy ne csak SZÓBAN támogasd őt hanem tettekben is?

2021. júl. 29. 13:57
 28/29 anonim ***** válasza:
Majd talál más állást vagy vállalkozik nem az én dolgom eltartani, állami feladat, de lehet ő legalább felemelt arcal tud majd járni az útcán, nem mint azok akik PS5-öt vesznek részletre a telhetetlen zabigyereküknek aztán nem mernek váltani egész életükben, hanem itt keresenek önigazolást miért is gerinctelen rabszolgák...
2021. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
MEGÉRTE!!444!!!!44!!!!44
2021. júl. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!