Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, hogy valaki tényleg...

Van olyan, hogy valaki tényleg nem ér valamire vagy minden csak kifogás?

Figyelt kérdés

Szerintem örök igazság, hogy mindenki arra ér rá, amire akar. A "nem érek rá" pedig egy örök kifogás.

Persze nem ilyenre gondolok, hogy gyere át és csináljunk valamit napokon keresztül, hanem amikor valaki azt mondja, hogy nincs egy szabad 2-3 órája vagy egy fél napja.



2021. júl. 28. 13:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen van , 3hónaposak az ikreim..
2021. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki életében lehetnek olyan időszakok, amikor ez tényleg igaz.. Azért azt sem várhatod el, hogy ha valakinek millió dolga van akkor ne legyen 2 órája pihenni, mert neked mostazonnal találkoznod kell vele..

Ha folyamatosan fennálló helyzetről van szó, akkor kifogás, de ha időszakos akkor szerintem abszolút elfogadható.

2021. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%
valoban orok kifogas, lathatod ahogy #1 is teszi. Biztos nincsenek nagyszulok, vagy ismeros, vagy babysitter akire ra lehetne bizni akar csak par orara... szanalmas. Csak neki epp most azok a legfontosabbak, de ha nyerne a lotton es mondjuk 1000 kmt kellene utazni erte hidd el hogy mar indulna is
2021. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Énidő nagyon fontos.
2021. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Jol latod, igy van.


Ha munkarol van szo, ha kotelessegrol akkor is az illeto azt akarja csinalni, mert munka, mert kotelesseg, stb...

2021. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Kedves 3 as nincsenek nagyszülők sajnos ,nem kívánom neked ezt a helyzetett. És nem nem bízom rá idegenre a gyerekeim. Mivel én már ismerem minden mozdulatuk ,minden sírásuk hogy mi miért van. Ez nem kifogás. Jah és nem utaznék 1000km-t ,elárulom az országot sem hagytam még el. És nincs az a pénz meg ember amiért és akiért félre raknám a gyerekeim csak hogy trécselgessek valakivel mert neki az kell.
2021. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én most visszakérdezek:

Ha te vágyod az én társaságomat, édesmindegy milyen okból, akkor miért én igazodjak hozzád?

2021. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen. Hülyére dolgozod magad munkában, otthon vár a házimunka, aludni is szeretnél, nyilván nem fogsz csellengeni. Nekem például hónapok óta nincs időm barátokkal találkozni, max akkor lenne, ha nem mennék be dolgozni vagy nem aludnék.
2021. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

8as, ez tipikus. Ne mondd már nekem, hogy hónapok óta nem volt szabad 1 vagy 2 órád, hogy egy kis beszélgetős időt szakíts valakire?

Megértem abszolút meg azt is, hogy pl valakinek 1-2 hete tényleg eszméletlenül be van táblázva, de ilyen nem létezik, hogy hónapokig. Szimplán fontosabb más, ennyi.

2021. júl. 28. 14:30
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem azért is vannak szoros, több évtizedes barátságaim, mert egyikünknek sem jutott soha eszébe, hogy hisztizzen azon, ha a másiknak húzós időszaka van éppen és emiatt pl. pár hétig nem tudunk találkozni vagy rendszeresen beszélni. Szomorú, hogy egyesek szerint ez a barátság fokmérője.
2021. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!