Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mindig ezzel "szekál"...

Miért mindig ezzel "szekál" ez a nő? Akar valamit vagy mi?

Figyelt kérdés

Unokatestvérem párjáról lenne szó, nincs vele semmi bajom amúgy,van egy kis gyereke is ő is valamiért rám van ragadva.


Na de én nagyon sok lánnyal voltam már együtt,de ezt nem értem... szóval egy ideje nincs barátnőm kb 2 éve, nincs semmi bajom, egyszerűen jobban szeretek így élni.


De folyamatosan ha elkezd velem beszélni mindig "van barátnőd""kivel irogálsz""miért nincs" stb stb

Már nagyon unom de nem akarom neki azt mondani, hogy amúgy semmi köze hozzá.. miért csinálja ezt? Ti mit kezdenétek vele? Mert már nagyon kellemetlen..28f


2021. júl. 29. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem szellemi fogyatékos, akkor érteni fog abból a mondatodból, hogy: "légy szíves ne faggas, mert ez nem tartozik rád."
2021. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Ő nem akar tőled semmit, csupán vagy cukkolni akar téged ezekkel a kérdésekkel, és szeretné, hogy végre neked is legyen valakid, vagy szimplán csak érdeklődik, és te reagálod túl.
2021. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
dugd meg és túl lesztek rajta
2021. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy magánügy
2021. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerüen van az a tipus aki másról se nagyon tud beszélni.
2021. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!