Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek azt mondom ne...

Ha valakinek azt mondom ne bízzon meg bennem, miért teszi mégis meg?

Figyelt kérdés
Tudom magamról, hogy pletykás vagyok, amit utálok is magamban, ezért szoktam mondani, hogy bennem ne bízzanak meg, mert tudom milyen vagyok. Ennek ellenére mégis sokan a bizalmukba engednek, olyan dolgokat osztanak meg velem, ami nagyon bizalmas. Most pl.a munkahelyemen én vagyok a mentora egy új dolgozónak, azzal kezdtem, hogy ha jót akar magának ne bízzon senkibe önmagán kívül, még bennem sem, mert itt a falnak is füle van. Aztán néhány hét alatt az egész életét elmesélte, persze "légyszi, ne mondd el senkinek" mondatokkal kisérve. Miért nem értik meg az emberek, hogy a titok addig titok, amíg senki sem tud róla?
2021. júl. 30. 19:20
 1/4 anonim válasza:
75%
Tudod arra lettünk kitalálva, hogy kommunikáljunk egymással társaslények vagyunk, és az emberek többsége igényli ezeket a pletykálásokat sajnos. Hidd el nem csak te vagy az, mindenki az, csak valaki bevallja valaki nem. Az átlagos beszélgetés miről szól? Áhh képzeld Józsi megint mekkora f*szságot csinált, na meg a szomszéd Terike is egész nap ugatnak azok a kib*szott kutyái nem hogy megnevelné őket stb.. munkahelyen éppen akivel beszélsz az következőnek rólad fog a másik munkatárssal ez egy ilyen folyamat sajnos ilyenek vagyunk mi emberek.
2021. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert valamit látnak benned, lehet hogy olyan a kisugárzásod
2021. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert mégis megbízhatónak tartanak éppen azért, mert bevallod, hogy megbízhatatlan vagy.
2021. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esélyt ad neked. A saját szemével akar meggyőződni vagy arról, amit mondtál neki, vagy az ellenkezőjéről.
2021. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!