Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fontos számotokra, hogy a...

Fontos számotokra, hogy a leendő pasitok állatbarát legyen?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Számomra fontos mivel én nagyon szeretem az állatokat. Bár azzal is megelégszem ha nem gyűlöli őket
2021. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem fontos, hogy odáig meg vissza legyen tőlük, elég annyi, hogy nem bántja őket.
2021. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Nekem mindig azt mondja édesanyám, ha egy férfi szereti az állatokat, akkor az emberekkel is normális tud lenni


((:

2021. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam létszükség. Azaz enélkül eleve esélytelen hogy bármi is legyen közöttünk.
2021. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Fontos volt, már 5 éve együtt élünk.

Nekem apuéknál és anyuéknál is vannak benti kutyák, tehát miután volt szerencsém olyan sráchoz akkor még otthon lakva, aki nem

volt hajlandó nálunk sehova leülni (pedig patika a lakás csak igen, bent vannak a kutyák - azoknak pedig még a szőre sem hullott) akkor megfogadtam, hogy minden randin az lesz az első kérdésem, hogy beülhet a kutyám a kocsidba? :D

Úgyhogy ez egy nagyon állatbarát személynek szerintem megfontolandó, mert aki csak elviseli vagy messziről szereti, az nem fogja odaengedni majd a gyereket se, az pedig, hogy valaha legyen otthon egy hörcsög is az kizárt.

2021. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Fontos. Persze nem mindegy, hogy szereti vagy elviseli. Ott már kompromisszum lesz.

Akit hidegen hagy, az érzéketlen. Sajnos sok más téren is.

Aki meg utálja őket, az nem szocializálódott rendesen. Messzire kerülöm. Ők azok, akik nem csak az állatokat verik, vagy tartják terrorban. Hanem minden olyan embert (feleség, gyerek) akik felett úgy hiszik, hatalmuk van, a tulajdonuk. Ezek általában beteg emberek, szadista hajlammal. Általában masoktol, akik felett nincs hatalmuk félnek, vagy kedvesek velük, titkolják az igazi arcukat. A megaláztatást a kudarcukat vezetik le azokon, akiktől nem félnek .

Az ilyen embereket messzire kerülni kell, vagy pszichiátriai segítséget kérni nekik. Vagy börtönbe juttatni. (Ahol általában ők a "csicskák" a gyávaságuk miatt.)

2021. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy fontos. Sok mindent árul el egy emberről, hogy hogyan bánik az állatokkal.
2021. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos, mert cicát tartok. :)
2021. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, mivel van egy csomó állatom, és állatvédő vagyok, aktívan részt veszek benne.
2021. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát, ne bántsa őket. (Oké pl a szúnyogot csapja le, stb, szóval normál keretek között)

Ne akarjon nagy igényű állatot, mert én nem szeretnék. Pl hüllők/halak/madarak beleférnek, cica kizárt, a kutya pedig olyan, hogy nem kellene, de el tudnék csábulni. Viszont akkor csakis nagytestű kutya.


Nem, nem mondanám ezt kifejezetten szempontnak. Alapnak veszem, hogy valaki nem kínoz állatokat.

2021. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!