Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mely tulajdonság idegesít...

Mely tulajdonság idegesít titeket egy pénztárosban? Illetve minek örültök?

Figyelt kérdés

Csak hogy tudjak fejlődni.:)

Nyugodtan, amit gondolsz.


2021. aug. 3. 21:57
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
82%
Ha fapofa és mogorva. Legyen jó fej és mosolygós, akkor a legtöbb embernek szimpi lesz és még ilyenkor az sem zavar ha pl. lassabban ad vissza.
2021. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
96%

Nem szeretem, ha:

- nem köszön;

- látja, hogy kilométeres sor áll, de ő leáll beszélgetni meg nevetgélni (nem két szóra);

- dobálja a lehúzott gyümölcsöt/zöldséget;

- nem forgatja felém a bankkártya-terminált, így nem látom, mennyit akar lehúzni - ekkor én elforgatom magam felé, de ennek persze nem örül.

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2021. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
96%
Ez vicces, de ha gyors, azt nem bírom. Annyira utálom, hogy nem tudok olyan gyorsan pakolni, ahogy ő lehúzza az árukat. Aztán már ő sem tudja hova pakolni, amit lehúzott. A következő meg már jönne, de fél kezemmel pakolok, másikkal a tárcámat tenném el. Akkora stressz, hogy nem igaz.
2021. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
94%
Idegesíteni nem nagyon szokott bennük semmi: de az értékelem ha köszön, mosolyog, az ember önkéntelenül is udvariasabb az ilyen pénztárossal.
2021. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
92%

Mikor nem köszönnek. Sajnos egyre több ilyen eladó van az élelmiszerboltokban. Az a legrosszabb, mikor én köszönök, ő meg rám sem néz.

N

2021. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
20%
Semmilyen, mert nem ismerősöm.
2021. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
50%
Na, a kérdés pont aktuális. Eddig csak egyszer volt rossz tapasztalatom pénztárossal, de az bőven elég is volt. Az történt, hogy megkérdezte tőlem, hogy "Te mindig ilyen mérges vagy?" Igen b+ mindig!!!! De főleg amikor te itt vagy!! De most a káromkodást félre téve nem mindegy hogy hogy nézek?? Neki az a dolga, hogy lehuzogassa a vonalkodokat és megmondja mennyit kell fizetni. Meg egyébként is mivan ha valakinek ez az alap nézése?? Nem tudom hogy csak én vagyok e vele hogy idegesít mikor ilyet mondanak, dr számomra ez az egyik legirritálóbb kérdés amit bárki is feltehet ! Na de utána volt egy kedvesebb pénztáros, aki megdicsert hogy milyen szép hosszú a hajam. Az mindenképp fontos, hogy ne tegyél megjegyzéseket a vásárlóra, főleg ne negatívat, mert legközelebb nem szívesen teszi már be a lábát az üzletbe az illető. Ha mindenképp mondani akarsz valamit hogy ne legyen dög unalmas a nap inkább dicserd meg minthogy ilyenek hogy hogy néz a másik🙄
2021. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
66%

Voltam én is pénztáros, ott tudsz fejlődni, ha keresel valami kevésbé lélekölő melót. A vásárlóknak úgy sem fogsz tudni soha megfelelni, mert mindig fog jönni 1-2 aki az élő fába is bele fog kötni, hiába mosolyogsz te a legszebben és veszed elő a legkedvesebb éned. Én is próbáltam rendes lenni velük, hát ne tudd meg mit kaptam cserébe... Nagyobb multiknál meg aztán pláne...


Ha rám hallgatsz akkor ne fejlődni akarj egy olyan szakmában ahol nincs előre lépési lehetőség (és gondolom nem innen akarsz majd nyugdíjba se menni), hanem elviselhetőbbé tenni magadnak. Az első hetek jók voltak nekem is, mert nem jött túl sok bunkó és türelmem is volt hozzájuk, de ahogy teltek a hónapok úgy kezdtem el egyre jobban unni az egészet és egyre jobban ideges lenni a sok gyökér vásárló miatt. Jó példa az #1-es, aki szerint mindig jó fejnek és mosolygósnak kell lenned, pedig nem lehet mindig jó kedve senkinek sem. Na meg zavarja, ha lassan adsz vissza... Mintha akkora nagy dolog lenne az a 1-2 mp plusz amit a boltban tölt... És akkor ennél extrémebb elvárások is lesznek majd feléd, mert ugye a vevők az elsők (legalábbis szerintük). Én is elkövettem a vevő az első hibát, aztán amíg nekem az önbecsülésembe tapostak a vevők folyamatosan addig csak a cégnek lett előnye ebből, nem én kaptam több fizut...

2021. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
2 éve vagyok kasszában, teljesen egyetertek veled 8. Soha nem lehet megfelelni. Sajnos 10 osztályommal csak ez van.
2021. aug. 3. 22:19
 10/46 anonim ***** válasza:
84%

Látod, már le is pontoztak. Sajnos az emberek amíg nem kerülnek be ők maguk is ilyen munkakörbe addig nem tudják megérteni, hogy mondjuk az adott pénztáros aznap már a 500. embernek köszönt és már nincs ereje mosolyogni és köszönni, vagy, hogy éppen az előbb kapott egy hatalmas lebaszást és nem tud kedves lenni. Na meg nekem sokszor volt, hogy olyan bunkón beszéltek velem, hogy azt a következő vásárlóig nem tudtam "kiheverni". De az embereknek csak annyi jut el a tudatáig, hogy Ő a legfontosabb, az Ő problémája a legnagyobb és ha hosszú a sor előtte akkor képes neked rontani. Ha neki nem köszönnek akkor megy a hiszti, de a pénztárosoknak az emberek fele akkor se köszön, ha előre köszönsz neki. De az már nem számít, a másik helyzetébe senki se akar belegondolni... Én konkrétan ebbe a munkakörbe gyűlöltem meg az embereket.


Akkor nagyon bátorítalak, hogy menj el valami esti suliba ahol 2-essel mindenkit átrugdosnak, mert az is jobb ennél. Nekem is anno így lett meg az érettségim és most már másik szakmát tanulok épp.

2021. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!