Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátnőm állandóan leírja a...

A barátnőm állandóan leírja a napját percről percre. Hogy állítsam le? Nagyon zavaró.

Figyelt kérdés

Másfél éve dolgozik ezen a helyen. Nem szereti. Azóta minden egyes nap leír mindent percről percre. Nem tudok hozzászólni a témához, mert nem értek ahhoz amit ő csinál, illetve megmondom őszintén nem is érdekel. Én sem írom ilyen részletességgel senkinek a munkám, mert senkit nem érdekel.

Heti 2x munka után nyelvtanfolyamra járok. Tegnap direkt megírtam neki, hogy megyek németre, nem leszek elérhető!! De pontosan egy éve kedden és csütörtökön járok. Este 8-ig folyamatosan írta,hogy kinek milyen jelentést kell írnia, kit hivott fel, ki nem segitett stb. Reggel mondom, hogy németem volt, nem értem rá. Válasza: Ja bocsi mindig elfelejtem. Előtte írtam meg neki direkt! Oda se figyel semmire, csak a magáét fújja. Én ezt nem bírom már. Most 20 perc alatt 41 üzenetet írt eddig. Az se érdekli ha nem válaszolok egy napig, mert folytatja másnap reggel. :( Múltkor sajnos muszáj voltam már némítani messengeren mert másodpercenként kaptam tőle az értesítéseket.

Hogy állítsam le finoman?

N


2021. aug. 4. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Írd meg neki, hogy nem érdekel a napja és ha továbbra is ezt csinálja, letiltod a francba. Ha ez történik, hagyd is tiltva. Konkrétan a lelki szemetes vödre vagy, akinek minden nap rinyál. Ez nem barátság. Nem kell elviselni.
2021. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem érdemes finomkodni, de én nem lennék ilyen durva, mint 1-es. Nem normális, hogy a fél napját a neked való írogatással tölti, zavar, és feltart ezzel.
2021. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rokonom ilyen. Szerintunk aspergeres. Ha egy egyoras filmet latott, masfel oraban elmeseli, es nem lehet leallitani. Idonkent megbantjuk, megnyugszunk, amig meg van sertodve, aztan hallgatjuk megint.

Minden ember valamennyire hajlamos a sajat dolgaiba feledkezni, de gyanitom, hogy itt valami defekt van. Ha az egesz baratsag ahogy van, diszfunkcionalis, jobb szabadulni. Ha csak ez a resze, akkor ne olvasd el, allitsd le, es orokke igy lesz.

2021. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
" Idonkent megbantjuk, megnyugszunk, amig meg van sertodve, aztan hallgatjuk megint." :DDDD
2021. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell finomkodni.

Letiltod es kesz. Ha nem szereti a munkajat, akkor sem kell pazarolnod az idodet.

2021. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk úgy van, h facen semmilyen munkáról nem irhat, csak emailben vagy személyesen kérdezhet.
2021. aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
En egyszeruen nem olvasom el, ami nem erdekel, ha szukseges, x orara nemitom. Ez nalad nem opcio?
2021. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én sem olvastam el a mait. Megírtam neki, ne haragudjon de nem érek rá. Tényleg dolgom van még. Nincs türelmem végigolvasni, hogy mi volt a cégautóadóval és ki nem segített. Fogalmam sincs kikről beszél.

Olyan jó ha nèha felhozódik pl. kiràndulás téma, vagy ismerkedés stb. Bármi.. Én is dolgozok eleget. Nem akarom egész nap más gondjait olvasni. Elhiszem, hogy bàntjàk ezek a dolgok, de valami ott dolgozóval kéne ezeket megosztani, aki tudja is miről beszél. Teljesen más területen dolgozok. Én is a kollegàimmal beszélem meg a munkaügyeket. Mert rajtuk kívül senkit nem érdekel, hogy melyik projekthez mit rendeltem és kivel egyeztettem.

De tegnap sem olvastam el és nem reagáltam semmit mikor hazaértem este a tanfolyamról. De reggel 5-kor attól már írt is újra. Nem zavarta, hogy meg se nyitottam az előző napit.

2021. aug. 4. 18:25
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a te gondod. Letiltod és oldja meg ömaga
2021. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ilyenkor sajat magaval beszelget. Te csak egy forum vagy hozza.
2021. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!