Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan illeszkedhetnék be egy...

Hogyan illeszkedhetnék be egy új közösségbe?

Figyelt kérdés

Idén akarok csatlakozni egy új közösségbe... nagyon félek.


Eddig csak iskolába meg munkahelyre jártam, sose próbálkoztam olyan közösségnél ami szabadon választott.


Hogyan lehet beilleszkedni? Hogyan lehet barátkozni?


2020. jan. 5. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Ha átlag ember vagy, viszonylag problémamentes vasgy kevés problémával a hátad mögött (család), akkor elég könnyen. Figyelj oda másokra, de ne add ki mag korán. Mesélj magadról, de ne túl sokat, érdeklődj másokról, de legyél diszkrét.
2020. jan. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy szabadon választott közösségbe pont azért könnyebb integrálódni, mert mindenki szabad akaratából került oda, azért mert érdekli az adott közösség vagy az a cél/ok, ami miatt együtt vannak.

Gondold át, miért akarsz közéjük tartozni, és már van egy közös téma, amiről beszélni lehet. Nekem az a tapasztalatom, hogy mindig vannak könnyebben nyitó, beszédesebb emberek, akik kezdeményezik az ismerkedést. légy nyitott te is, beszélgess, érdeklődj mások iránt.

2020. jan. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!