Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged motivál vagy idegesít,...

Téged motivál vagy idegesít, ha azt látod, hogy a közvetlen környezetedben egy ember nagyon sok mindenben elkezd rád hasonlítani tudatosan?

Figyelt kérdés

Öltözködés, életcélok, nyaralás, stb, még a lakásom berendezését is lekoppintotta amióta járt nálam.

Addig is feltűnt amikor még nem voltunk ilyen közeli kapcsolatban de amióta jóban vagyunk szinte mindenben elkezdett rám hasonlítani az illető. Nők vagyunk egyébként 😃

Zavarna vagy nem vennél róla tudomást? Veletek volt már ilyen?



2021. aug. 14. 22:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Haverom ezért dobott egy csajt anno, mert megunta, hogy a nőnek a zenei ízlésétől kezdve mindene átalakult, hogy teljesen azonos legyen az övével és semmilyen önálló egyedi gondolata ne legyen. Ez sok volt neki.
2021. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
21%
Itt mindenki azt hiszi, o a nagy egyéniség, akit mások utanoznak. Elárulom, hogy nagyon hasonló a legtöbb celja az életben az embereknek, jolet nyaralasok, pénz, jó munkát jó külső...Kajak van aki azt hiszi más nem mehet nyaralni, mert ő eljár? Vagy mert hamarabb volt?Eszem megáll. Mondom ezt úgy hogy előfordult már velem, hogy durván utánoztak vagy ellopták az ötleteimet...
2022. júl. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Itt szerintem nem arról van szó, hogy mindenki szeretne jólétben és egészségben élni, stb. Nyilván szinte mindenki akarja ezt, úgyhogy ez nem koppintás. Amiről a kérdező beszél, az az, hogy például én kitalálom, hogy elkezdek orgonázni, erre egy ismerősöm szintén elkezdi. Kitalálom, hogy én takarót fogok horgolni, erre az az ismerősöm fogja magát, és ő is horgol egyet. Ha az ismerősömnek előtte semmi köze sem volt sem az orgonázáshoz, sem a horgoláshoz, és miután én elkezdtem ezeket, akkor kezdett bele ő is, akkor nagy valószínűséggel engem másol, főleg ha további cselekedeteimet és hobbijaimat is koppintja. Azért van különbség aközött, hogy vacsorára hamburgert készítesz, majd az ismerősöd ihletet kap és legközelebb ő is azt eszi, vagy hogy egy előtte teljesen más személyiséggel és érdeklődési körrel rendelkező ismerősöd hirtelen elkezdi átvenni a szokásaidat, úgy viselkedik mint te, átveszi a hobbijaidat... Utóbbi nem fordul elő olyan gyakran, de nagyon idegesítő tud lenni, ha mégis.
2022. júl. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12: Itt szerintem arról van szó, hogy ha átfested a házad zöldre, akkor 2 hónap múlva a szomszédé is zöld lesz, pedig lehetne fehér vagy bármilyen más szín. Például.
2022. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!