Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más országokban is ennyi...

Más országokban is ennyi utálkozás van mint itt?

Figyelt kérdés

Pl. Ha szép egy lány az már kva

Vagy ha valaki vesz magának valamit azt tuti anyuci vette

Vagy amikor valaki jobban kiöltözik és megbámulják


2021. aug. 17. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Valakire megsertodtel?
2021. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem, más országokban kizárólag jó, rendes, önzetlen, stb emberek élnek. Nincs gonosz, irigy, buta, stb egyik országban se...lásd irónia.
2021. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Kretének mindenhol vannak, kishazánkban valahogy nagyobb az arány mint máshol. Több az elégedetlen ember, így több az irigy rosszindulatú is.
2021. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Ez globális, nézz csak meg egy nyugati filmet. Gyűlölködő nők, versengő, karrierista munkahelyek, gerinctelen politikusok. Biztosan nem keletről veszik az ihletet.


Iskolában tinik szekálják egymást, a neten öngyilkosságra buzdítanak.


Hidd el, nem csak magyar sajátosság. Hajlamosak vagyunk pesszimistábban nézni magunkat, mert beszűkült a világunk, nincs pénzünk úm. világot látni.

2021. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Sok országban polgárháború, véres törzsi harcok vannak, szóval ott még jobban utálják egymást.
2021. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Ez a Turáni átok amiről beszélsz. Ha meghallgatod egy-egy kint élő, dolgozó magyar tapasztalatát, látni fogod, hogy mekkora széthúzás- keresztbetevés van a történeteikben.
2021. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem igaz hogy pl szép lány és már ku..va,szerintem az összes az :D
2021. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

Mindenki a saját egoját fényezi,védelmezi. A válaszokban is felfedezheted, azt, aki minden alkalmat megragad az önfényezésre.


" Mit csinálnál, ha négyen támadnának rád?"


A legtöbb válasz, futnék. Az egyik hosszas technikát leír, mert agyára ment az Ip Man Wing Tsun filmek és " velem rosszul járnának, mert Kalira jártam"


A fentiekben az egom szólt. Lehordtam egy teljesen ismeretlen embert, akiről semmit sem tudok. Azért tettem mert én is szeretném fényezni magam hatalmas tudásommal. 😁😂😂

2021. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem, szerencsére. Ezért is szeretek itt élni Ausztriában, mert itt az emberek sokkal jobbak, de főleg nem búvalb**szottak. A magyarokból elég annyi, amit ezen az oldalon látok belőlük.
2021. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Más országokat sajna nem ismerek, de Mo.-n ez nemzeti sport lett. Mintha a zembereknek nem lenne annyi dolguk, munkájuk feladatok, de még így is ráérnek a másik szekálására. Bár, ha azt nézzük, hogy van egy minden hájjal megkent, hájas-májas fővezíre e nípnek, akkor mit várunk... Az sem tud jó példával szolgálni.
2021. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!