Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az LMBTQ közösségen belül van...

Az LMBTQ közösségen belül van enyhe diszkrimináció?

Figyelt kérdés
Például, hogy bizonyos meleg pasik nem fogadják el a transznemű pasikat igazi férfinak. Vagy, hogy bizonyos a leszbikus nők nem fogadják el a transznemű nőket igazi nőnek. Elfogadás alatt itt nem azt értem, hogy tiszteletben tartják őt magát, mert az alap. Hanem inkább azt, hogy szexuális kapcsolatra vagy járásra elutasítják őket, mondván, ő "nem igazi nő", vagy "nem igazi férfi".
2021. aug. 20. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
A Redditen olvastam, hogy a transznemű férfiakat nagyon utálja a leszbikusok egy része, nem tartják őket nőnek és nem szeretik, ha nőként azonosítják őket. Szerintük a férfi akkor is férfi marad, férfi vágyakkal.
2021. aug. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem enyhe...
2021. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

sőt még aheterok ellen is van

VAgy te azt gondolod csak a heterok nem fogadják el azt ha valaki meleg vagy más? Ugyanúgy előfordul a köztük közt is a kirekesztősdi.

2021. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Az nem diszkrimináció, ha valaki nem akar lefeküdni valakivel (bármilyen okból). Senki nem tartozik szexszel senkinek.
2021. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy valaki az LMBT+-hoz tartozik, nem azt jelenti, hogy bárkivel képes és akar szexelni, párkapcsolatot. természetes, hogy ott is megvannak a preferenciák, és az elutasítások, ami még távolról sem diszkrimináció.
2021. aug. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én aszexuális vagyok, de képtelen lennék összejönni transz nővel (tehát aki eredetileg férfi volt). Egyszerűen no. Kész. Fertig. Mondom ezt úgy, hogy egyik legjobb barátom transz nő. Szét adom a fejét és bármikor szívesen lógok vele, de, mint párkapcsolat esélytelen. Never.
2021. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetesen van, hogyne lenne. Guglizz rá a TERF fogalmára.
2021. aug. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!