Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok sírni?

Nem tudok sírni?

Figyelt kérdés

Kb ugyan ezt a kérdést már láttam itt, de az már nagyon régi. Hátha azóta jött pár új gondolat. Nem depizek, egyszerűen csak előfordul, hogy nagyon mélyen vagyok. Felemészt a nyomor, azt érzem, megszakad a szívem. Nem gondolok semmi negatívra, mégis letört vagyok. Utóbbi 4 évben talán 2x sírtam, akkor sem sokat. Közeli családtag halálakor/temetésén sem tudtam. Csak zene hozta ki belőlem, amikor éppen szomorú voltam, és pont úgy hatott. (De ez azóta sem működik.) Sokszor jól esne egy picit sírni, mert tudom, hogy utána picit felszabadultabb lennék, vagy legalább el tudnék aludni.

Bárkinek bármi tapasztalata, hogy esetleg hogy lehet visszahozni a könnyeket? Esetleg másnak is volt pár ilyen éve, aztán újra képes volt rá?



2021. aug. 23. 02:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Update: találtam egy friss, kb ugyan ilyen kérdést, szóval nem fűzök nagy reményeket a válasz megtalálásához. De azért arra még mindig kíváncsi vagyok, amire az utolsó mondatban kérdeztem rá.
2021. aug. 23. 02:05
 2/5 Nem tom... ***** válasza:
Szeritnem látogass meg egy pszichológust. Megéri. Ha már 4 éve ez van veled, akkor nem egyhamar fog ez változni. Egy nap majd biztosan arra fogsz rá eszmélni, hogy már tudsz sírni meg minden, de ha már 4 éve ez van, akkor ki tudja mikor jön ez a nap el. Szóval nézz el inkább egy pszichológushoz, nekik ez is a hatáskörük úgymond, szóval tud segíteni.
2021. aug. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én aludni nem tudok
2021. aug. 23. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 köszi! Igen, gondoltam erre, de annyira nem izgatott, hogy rávegyem magam. De esélyes, hogy elmegyek emiatt.

#3 I can relate...

2021. aug. 28. 00:53
 5/5 Nem tom... ***** válasza:
Megéri, hidd el! Én évekig jártam pszichológus-hoz, és sokat segített! 😁 (2db ideg összeomlásom volt, éveken át tartó depresszióm, az emberektől és a társadalomtól való félelmem stb..)
2021. aug. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!