Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van hogy általában ezen...

Miért van hogy általában ezen az oldalon a nők kapják a 100% hasznosságot a válaszaikra a férfiakét meg lehúzzák?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 18:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
A férfiak válaszai nincsenek lehúzva, csak a hímsoviniszta barmokéi.
2021. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek az 1-sel, nem húztak le egy válaszomat se csak azért mert férfi vagyok..de talán most jönnek a hímsoviniszták és azok lehúznak..XD
2021. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Honnan tudod hogy biztosan nő? Én is oda írhatom a válaszaim alá hogy csaj vagyok,egyébként meg nem csak nők kapnak...itt elég sok a furcsa ember.
2021. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor nem is lehet tudni, férfi vagy nő írta a választ, főleg ha az illető anonim. Úgyhogy ez a feltételezés nem áll meg. Nő vagyok, gyakran oda is írtam, nemegyszer lepontoztak, ill. sárga földig lehordtak.
2021. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Annyira bírom, amikor a nőgyűlölő lúzerek azonosítják magukat a teljes férfi társadalommal.
2021. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
A szélsőséges válaszolók szoktak nemtől függetlenül lepontozást kapni.
2021. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
34%

A két nem közül a sovinizmus csak a nőknek engedtetik meg, ha férfi az, akkor: lúzer, nőgyűlölő, kispcsű, barom, stb.

Ha egy dongalábú, nagypofájú femináci férfigyűlölő kirohanására reagál egy férfi: nőgyűlölő hímsoviniszta.

Érted, az összes nőt gyűlöli evvel, nemcsak a dongalábú feminácit, aki épp az anyját szidja....fuck logic.

Ezek a női incelek, a női nem legalja, és remek tanyát vert egynémely itt a gyk-n.

Bár nem tudom, ezek a nyomorékabbak, vagy az ilyen csámpásroziknak nyaló, folyton állófszú ödönkék, akiknek fingjuk sincs a feministák műveiről.

2021. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem baj hogy a 'férfigyűlölő femináci kirohanások' azok mindig válaszok valami mocsok szövegre? Napi száz nőket alázó kérdést írtok. Aki eligazít titeket hogy merre meddig, az férfigyűlölő femináci. Fuck logic, nemigaz? Most is ki fröcsög agyvérzésközeli állapotban? 😉
2021. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
Nem csak a férfiak válaszát húzzák le. Akinek ellentétes a véleménye azok lehúzkodják azt ami nem tetszik nekik vagy nem értenek egyet. Nő vagyok, de rengetegszer előfordul hogy lehúzzák a véleményem valaminél. Pedig nem írok általában olyan választ ami bunkó vagy épp direkt ellentétben áll a többi válaszoló áll. Sokszor már inkább nem válaszolok mert csak a piros x-et látják...
2021. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
#6 Nem hiszem, hogy szélsőséges válaszoló lennék, igyekszem tárgyilagos, kulturált hangnemet használni. Tény, hogy nem tartozom a férfiakat mértéktelenül gyalázók táborához.
2021. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!