Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van hogy általában ezen...

Miért van hogy általában ezen az oldalon a nők kapják a 100% hasznosságot a válaszaikra a férfiakét meg lehúzzák?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 18:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%

7


Ne haragudj, de egy ideje olvasgatok már itt és egy férfigyülőlő kérdést nem láttam, míg nőket alázó kérdések napi szintűek itt.

2021. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
67%
Én fiúként szinte mindig 100%-os válaszokat adok😎
2021. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
23%
Előtérbe kell a nőket helyezni, továbbra is nagyvonalúnak kell lenni velük.
2021. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%

Mert senkinek sem hasznos az, amit írtok.

Ha már az fáj, hogy egy anonim fórumon milyen százalék van a kérdésed mellett, az egy jel lehet arra, hogy túlságosan is a neten éled az életed.

Aki meg a neten éli az életét, ott kevés az esély arra, hogy az illető egyáltalán képes hasznos véleményt formálni, hiszen a sok online szar, amivel tömi magát, radikalizálja a gondolatait.

Mert hát tényleg úgy tűnik, hogy itt sok férfi a logika és kultúráltság megtestesülésének hiszi magát, miközben olyasmiket ír, hogy "rá kéne kényszeríteni a nőket arra, hogy esélyt adjanak olyan férfiaknak is, akikhez nem vonzódnak. Mint a közel keleten."

miközben azt vérlázító férfigyűlöletnek tartják, amikor a nők leincelezik őket ezért.


Így pedig könnyű atmenni pirosba a véleményeddel.

2021. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
5%
Mert túl sok a femináci.
2021. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
10%
Előzékenység, ez minden. Ha a kommentem alá írom hogy férfi vagyok- mert az vagyok- lehúzzák a válaszom a többiek, függetlenül attól mennyire tűnik hasznosnak. Volt hogy zavart, de rájöttem a szabad világban sokkal több a debil, semmint hogy belehessen őket zárni vagy azonosítani.
2021. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
6%
Hehe! Volt egy időszak, amikor így zsebeltem be a sok 100%-al a pontjaimat, hogy gorombán, gyűlölködve szidtam a férfiakat és aláírtam, hogy "26/N" Mondanom sem kell, hamar felugrott a szintem az egekig! XD
2021. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
70%
#17 Ez meglep, ugyanis a szélsőséges női válaszokat ugyanúgy le szokták pontozni, még a nők többsége is.
2021. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
9%
#17 vagyok, akkor úgy látszik, csak jól időzítettem.
2021. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Vagy nem néztél vissza 3 nap múlva. Nekem is van olyan válaszom ami 100% 10 percen belül, másnap meg már 83%. De olyan is van, hogy piros volt eredetileg aztán felpontozták.
2021. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!