Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az olyanok miért szülnek több...

Az olyanok miért szülnek több gyereket is akiknek saját magukra sincs pénzük vagy esetleg munkájuk se? Azt hiszik a gyereknek jó lesz nyomorban felnőni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 27. 16:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt kollégám a szülei ölébe szülte a gyerekét.

Mikor az aktuális pasijával már a babaprojecten dolgoztak, egyik nap elkezdte nekem mesélni, hogy tönkrement a kocsijában valami és 15 ezer forintot fizetnie kellett a javításért (aki más helyen 20-30 ezer), és el volt hűlve, hogy 15 ezer forint az rengeteg pénz. Kölcsön kellett kérnie az anyjától, mert már az egész fizetése ráment cigire meg kocsmatúrára.


Megkérdeztem tőle, hogy szerinted a gyereked eltartása mennyibe fog kerülni? Kicsit többe, mint 15 ezer forint.

De nem érte fel ésszel szerintem azóta se... sajnálom azt a babát ebből, hogy ilyen anyja van, de ne legyen rosszabb gyerekkora.🙏

2021. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9%
Csak az önös saját érdekeiket nézik, hogy a szexet kipróbálják.
2021. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért hiszik páran azt, hogy összefüggés van a pénz megléte és a szeretet hiánya közt.


Minket szerettek a szüleink, és pont ezért lettünk szegényből jómódúak. Mert meg akartak adni mindent.

2021. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
42%
A világ nem fekete és fehér, nem csak gazdag szülő van, meg csórószülő, és nem csak olyan gyerekből lehet teljesértékű felnőtt, aki példás szülőkkel rendelkezik... sosem értem meg miért baja sokaknak ez, hogy kinek hány gyereke van.
2021. aug. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!