Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne a véleményetek egy...

Mi lenne a véleményetek egy olyan lányról aki szó szerint mindig mosolyog?)(őszintén mosolyog, nem az a megjátszott) és mindekivel segítőkész, kedves?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 13:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
46%

#9

"A negatív emberek egyszer úgyis lehúzzák a jókedvét, és legörbül a mosoly a szájáról."

A negatív, energiavámpír emberekkel is meg lehet tanulni bánni és nyugi, nem fog az ilyen emberek hatása alá kerülni, csak ha hagyja magát.

Ez a mondatod egyébként pedig nagyon rosszindulatú, pesszimista és kárörvendő.


Miért is lenne valaki butuska, mert nem egy negatív búlvab..szott képet vág állandóan, mint a magyarok háromnegyede, hanem mosolyog?

2021. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

"Mi lenne a véleményetek egy olyan lányról aki szó szerint mindig mosolyog?"

7-es vagyok.

Igen, én pont elgondolkodtam ezen a kérdés azon részén hogy "szó szerint mindig". Persze logikus hogy a kerdezo ugy erti hogy csak ahhoz valo szituacioban de en csak jeleztem szimplan minden rossz szandek nelkul hogy ez ugy furcsa lenne. Ez nem lehuzas de ilyenre nem fogom azt mondani hogy oke. De amugy egyetertek a tobbi valaszoloval de nekem meseltek mar, hogy volt mar olyan sms-uk bankbol, valoszinuleg gepi hiba miatt, uzenet utan egy mosoly smiley meg nagyon regen es nem a penzed erkezett kategoria. Ez igy fura volt. 😄

2021. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

#12

Attól, mert számodra teljesen hihetetlen, hogy valaki mosolygós átlagban, mert harmóniában van testileg és lelkileg egyaránt, attól még az nem furcsa, legfeljebb az olyan negatív embereknek, mint neked, akik inkább szomorúak, semmint mosolygósak. Nektek, igen, furcsa lehet, mert ti nem olyanok vagytok, ezért elképzelhetetlen is számotokra, hogy valaki tényleg ilyen lenne.

2021. aug. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
28%
Latatlanban idegesitene. Ha mosolyogni kezd, ha valakire rakoszon, beszelgetes kozben meg nem mogorva, az jo. De a leiras alapjan egy idiotat tudok elkepzelni.
2021. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
38%

#5 Azért mert szerintem nem őszinte. Mindig mosolyog, mindenkivel kedves. Nincs olyan, hogy mindenkit kedvelsz.

#4

2021. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
17%

#15

Nem kell ahhoz kedvelni mindenkit, hogy kedves legyél valakihez. Te is azok közé a negatív, pesszimista, rosszindulatú emberek közé tartozol, akik számára teljesen hihetetlen, és elképzelhetetlen, hisz máris kételkedsz a valóságában, hogy valaki őszintén mosolygós legyen, mert te és a hozzád hasonlóak szinte senkihez se őszinték, még saját magukhoz se, ebből kifolyólag megkérdőjelezik, hogy egyáltalán létezik-e őszinte ember, hisz saját magadból, magatokból indultok ki. Ergó, mivel ti nem vagytok őszinték, ezért hihetetlen, hogy valaki más, mint ti.

2021. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
82%

#16 Elkezdtem olvasni, de nem igazán érdekel. Nem kell elmagyaráznod, miért van véleményem. :D

#15

2021. aug. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
66%
Volt ilyen lány ismerősöm. Sajnos naiv is volt, és idővel beszippantották a keresztények (azelőtt ateista volt), azóta nem ilyen.
2021. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
70%

13-as nem tehetek rola hogy félreérted amit írtam. :) Jelzés volt csak a kérdezőnek semmi több, hogy gondolom tipo volt,mert nem minden helyzetben mosolyog az ember, mert adott helyzetben furcsa lenne. Ha ezt nem érted, akkor sajnálom, de nem fogom ettol jobban magyarázni. Képzeld nem hihetetlen a számomra magaddal elhitetheted, hogy nekem ez hihetetlen élhetsz illúzióban is velem kapcsolatban. :)


De mindegy is. Ismeretlenek interneten gyakran értik félre egymást.

Azt hittem ez logikus már mindenkinek.

2021. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ezek az emberek betegek. Van ilyen kollégám. Most halt meg a nagyanyja. Még akkor is vigyorgott, amikor a temetésről jött. Ez nem normális.
2021. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!