Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne a véleményetek egy...

Mi lenne a véleményetek egy olyan lányról aki szó szerint mindig mosolyog?)(őszintén mosolyog, nem az a megjátszott) és mindekivel segítőkész, kedves?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 13:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha fiatal, akkkor rá fog idővel jönni, hogy nem éri meg.
2021. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ha mellé az az extrovertált barátságos fajta, akkor nagyon vonzó számomra.
2021. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Engem idegesítene. Nem szeretem a túl kedves embereket. Ez amolyan jóból is megárt a sok. Ilyen emberekkel nem is szeretek barátkozni. Ütköznénk is, mert én pesszimista vagyok alapból, na akkor ott felhúzna ha elkezdené a dumáit.
2021. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik eddig válaszoltak!

Nos eléggé érdekesek, kicsit meg is lepődtem néhányon.


#1

Igen, sajnos a mai világ rengeteg embert tönkre tett már. Az egykor mosolygós, boldog emberek, mára már teljesen összetört emberekké váltak...


#4

Nem értem. Miért nem?


#6

Ez nagyon kedves tőled. Mosolyogj is sokat, nekem is mindig jól esik látnom végre egy jókedvű, mosolygós embert, a sok szomorú között.


#7

Ne haragudj, de nem látok logikát a válaszodban. Lehet azt írtam, hogy "szó szerint mindig", de ilyen helyzetekben nyilván együttérez. Utána azt is írtam, hogy kedves, jószívű, segítőkész. Ha egy gyászolóval beszél, talán biztatásképp mosolyogna valaki max, de nyilván nem úgy ahogy te írtad.

Ha rálép valaki lábára, valószínűleg a kedvessége miatt vagy 20x bocsánatot kérne.



#9

"azt, hogy kicsit butuska, naív és rózsaszínben látja a világot."

Ugyan miért lenne naív? Azért mert kedves, jószívű?

Azért látja rózsaszínben a világot, mert szeret segíteni másokon? Nem értem, mert szerintem nincs értelme ennek a válasznak. Indokold meg kérlek.


#10

Jól mondod. Nyilván nem arra gondoltam, hogy ha azt a hírt kapja, hogy meghalt valakije is mosolyog vagy ilyesmi. De szerintem ez magától értődő. Legalábbis azt hittem.


#14

Azért mert valaki akkor is mosolyog, amikor senkivel nem beszél, idióta? Tehát idegesít ha valaki boldog?


#15

Igen, az már valóban másik kérdés, hogy ez a mosoly őszinte - e. De te ezt nem tudhatod. Ahogy az utánad szóló is írta, attól még, hogy valakit nem kedvelsz, nem feltétlen kell vele ellenségesnek is lenni. Vele is lehet kedves attól függetlenül.


#20

Én nyilván nem ilyen emberre gondoltam. Ha meghal valakid normális ember nem fog mosolyogva eljönni a temetéséről. Még talán akkor sem ha utáltad őt rokonodként. Azért nem lesz valaki beteg mert mosolyog, és boldog. Úgy képzeld el, hogy kedvesen mosolyog, semmi más nem látszik mögötte.


#21

Mi nem éri meg?


#23

Neked is azt tudom mondani mint az előzőknek. Miért zavar ha valaki vidám? Nyilván vannak azok a sunyi mézes-mázas emberek, akik túl kedvesek, mert látszik a kedvességük mögött a hátsó szándék. De én nem ilyenre gondolok. Arra aki őszintén kedves és jószívű. Kedvesen mosolyog. El nem tudom képzelni ez hogy tud zavarni valakit.

"én pesszimista vagyok alapból,na akkor ott felhúzna, ha elkezdené a dumáit."


Milyen dumáit...?

2021. aug. 30. 23:07
 25/25 anonim ***** válasza:
Meg mindig folyton mosolyogsz?
2022. júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!