Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertáltak vagy extrovertá...

Introvertáltak vagy extrovertáltak vagytok inkább? Hogyan élitek meg, miben nyilvánul meg nálatok?

Figyelt kérdés
Melyik véglet jellemzőbb rátok, vagy mennyire vagytok átmenet köztük? Hogyan befolyásolja, mennyire nehezíti meg az életeteket, hogyan sikerül kezelnetek?

2021. aug. 30. 14:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szélsőséges introvertélt vagyok. Nagyon nehéz nekem a munka világában... nem találom a helyemet. Az intró állások nagyon rosszul fizetnek, éjszakázni kell gyárban, stb... jelenleg kormányhivatalban vagyok, ami szintén szarul fizet, de csak pár emberrel kell kapcsolatot tartanom. Ez viszont nem versenyszféra... itt nem előny, ha van ötleted és meg akarod valósítani magadat. Inkább hátrány.
2021. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Introvertált vagyok.

Amennyire csak lehetőségem van rá, kerülöm az embereket, nagyobb társaságot, nem szeretem az embereket.

Az egyetlen akivel együtt szeretek lenni kettesben, minél többet, a férjem.:) Vele néha elmegyünk közösen programozni, de alapvetően én nem vagyok csavargó típus. Itthon társasozni, kártyázni is szoktunk:)

Ha vele nem lehetek mert pl hamarabb érek haza munkából, akkor egyedül szeretek lenni, illetve a kiskutyánkkal.❤️❤️❤️.

A kedvenc elfoglaltságaim:

bekuckózok egy jó könyvvel és olyankor ha megtehetem, hajlamos vagyok több órára elmerülni, éjjel 3-4-ig is. Imádok olvasni. Persze feltéve ha másnap nincs meló. Ha igen, akkor hamarabb befejezem.

Ezen kívül imádok neten sorozatokat nézni, kényelmesen a kanapéról, nyugalomban, valamint a hobbimmal is szeretek foglalkozni, ( írás), amihez jellemzően zenét is hallgatok a laptopomon:)

Továbbá szeretek sportolni, az úszás a szenvedélyem:)

Nagyjából ennyi.

2021. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
35%
Extrudált kukorica vagyok
2021. szept. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem szeretek olyan helyre menni, ahol sok ember van, beszélgetni kell velük vagy ők beszélnek hozzám. Olyan munkám van, ahol viszont muszáj emberekkel verbális kapcsolatba kerülni, nekem irtó stresszes, a munkatársak meg nem értik, mi bajom van.
2021. szept. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Extrovertált vagyok, szociális szorongással és önbizalomhiánnyal. Azért merem mondani, hogy extro vagyok, mert igénylem a társaságot, imádok nevetni, kijárkálni, de csak a barátaimmal. Új emberek körében szorongok és nem merek megszólalni.
2021. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Introvertrált. Nincs bajom az emberekkel, sok mindenkivel el tudok beszélgetni. Viszont elfáradok, ha hosszabb ideig vagyok egy társaságban. Ilyenkor kell 1-2 nap, mire feltöltődöm. Ezért sem járok bulizni.
2021. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!