Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit minősít ha 20 év után a...

Kit minősít ha 20 év után a főnök annyit se mond a beosztottjának hogy na szevasz?

Figyelt kérdés

nemhogy elbúcsúzni nem búcsúzik el, nemhogy valami búcsúbuli ajándék stb nincs, de még annyit se vet oda hogy na szevasz.

Átadásra kerül a munkakör, és a főnök épp aznap annyira iszonyatosan elfoglalt hogy nem ér rá az irodábnól kijönni 1 percre se. (legalábbis addig míg az alkalmazott ott van... utána egyből ráér)

Még egy „na szevasz“ erejéig sem ér rá...

ez kit minősít 20 év után?


2021. aug. 30. 18:25
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

"hogy munkanélküliként még rá is érsz vele ellentétben"


És azt honnan veszed hogy az vagyok, elárulod?

Várom a választ, kíváncsi vagyok

2021. aug. 30. 20:24
 12/23 A kérdező kommentje:

"nem haveri viszonya van."



Egy elbúcsúzásbak a világom semmi köze a haversághoz. Alap elemi etika lenne. LENNE.

2021. aug. 30. 20:24
 13/23 anonim ***** válasza:
Ha kilépsz a munkahelyedről, akkor nincs munkád. Ha másnap belépsz máshova, akkor már van. Ezt a te esetedben kétlem, viszont az utolsó munkanapod után k.rva ráértél volna. Neled illett volna elköszönni
2021. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
62%

Nekem mint főnöknek vörös szőnyegen kellene elköszönnöm egy alkalmazottamtól, aki felmond? Még ha 20 év után is?

Menjen, amerre a szél. Nem érdekel. Aláírtam neki minden papírt, és ennyi.

2021. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

"Nem érdekel"


Pedig kell hogy érdekeljen téged mint főnököt a saját érdekedben, mert az az ok, ami miatt én távoztam most még csak egy felmondást jelent de ha lejárt a felmondási idő és kezemben a pénz is, akkor irány a bíróság. Másnap, csak jöjjön meg a pénz.


Agy kell hogy érdekeljen az ok. De nem baj, ha eddig nem érdekelte majd a bíróságon érdekelni fogja.

2021. aug. 31. 07:15
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Velem/ a céggel szemben (volt) alkalmazott még nem nyert soha, semmilyen pert. És nem is fog. ;)
2021. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

"Velem/ a céggel szemben (volt) alkalmazott még nem nyert soha, semmilyen pert."


De én nem is veled szemben indulok hanem egy olyan céggel szemben, amely nem fizette ki a szerződéses bért, csak kevesebbet, de azt a kevesebbet utalva fizette az istenbarma letagadhatatlanul, ráadásul kiadta a bérlapot a soha ki nem fizetett teljes bérről.


Ennyi. Sétagalopp a bíróságon. Egy összegben követelem majd a teljes különbözetet 2 évre visszamenőleg + kamat + sérelemdíj + perköltség értelemszerűen.

2021. aug. 31. 12:58
 18/23 anonim ***** válasza:

"De én nem is veled szemben indulok hanem egy olyan céggel szemben, amely nem fizette ki a szerződéses bért, csak kevesebbet, de azt a kevesebbet utalva fizette az istenbarma letagadhatatlanul, ráadásul kiadta a bérlapot a soha ki nem fizetett teljes bérről."


Igen, ez kell is érdekelje a munkáltatót, mert ez jogi ügy.


Az viszont, hogy nem állt ki elköszönni töled, nem adott neked ajándékot, stb az nem. A kérdés meg erről szólt, és ezen is voltál te kiakadva. A fizetésed nem tudom, hogy jött ide.


Amúgy örülj, hogy eddig legalább elviselt a főnököd. Nem irigylem szegényt...

2021. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Na igen, nem csoda, hogy nem búcsúzott, így teljesen megértem szegényt :D
2021. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

"Na igen, nem csoda, hogy nem búcsúzott, így teljesen megértem szegényt"


Végülis IGAZ kár lett volna búcsúznia mert egészen garantáltan fogjuk még látni egymást.


Csak akkor már nem főnök beosztott hanem alperes felperes relációban és én leszek az utóbbi.

2021. aug. 31. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!